Aktivitetskalender
<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Ringkøbing IF
Ringkøbing IF
Adresse:
Ringkøbing IF
Hjemmeside:
http://www.rif1900.dk/
Stiftet:
26. marts 1900
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Lars Skovgaard
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: l_skovgaard@hotmail.com
Mobil: 51 94 18 88
Martin Johansen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Medlem FCM Klubsamarbejdet Områdeudvalg, Ungdomsudvalg, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: erhvervskonsulent@yahoo.dk
Mobil: 93869535
Stig Nørgaard
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Ungdomsudvalg, Fodboldudvalg
Tlf: 97 32 40 28
E-mail: finlandsgade3@gmail.com
Mobil:
Jonas Borch
Ungdomsudvalg, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: borch_36@icloud.com
Mobil: 61 68 10 45
Eva Kanstrup
Ungdomsudvalg
Tlf: 98 32 28 03
E-mail: eva.kanstrup@herning.dk
Mobil:
Gitte Stilling
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: stilling3@hotmail.com
Mobil: 28 90 64 91
Emil Sumedh Christiansen
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: emilsumedh@hotmail.com
Mobil: 60 18 83 64
Majbrith Søndergaard
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: bmmm.ds@gmail.com
Mobil: 21 46 17 02
Kasper Knudsen
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner, Herre U5 Træner, Pige U5 Træner
Tlf:
E-mail: kasperknudsn@gmail.com
Mobil: 30 28 04 34
Brian Lauridsen
Herre U7 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: bonaldo30@gmail.com
Mobil: 21 20 96 27
Henrik Johansen
Herre U7 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: thinagreen@gmail.com
Mobil: 21 44 84 88
Frank Jensen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: fjensen6950@gmail.com
Mobil: 20 22 13 36
Morten Jessen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: poulsgaard.jessen@live.dk
Mobil: 24 82 47 89
Jørgen Bilgrav Pedersen
Herre U9 Træner, Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: bilgrav@mail.dk
Mobil: 23 99 18 05
Dennis Steiner Højriis
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: steinerhojriis@gmail.com
Mobil: 60 22 06 69
Haris Besic
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: besic.haris@yahoo.com
Mobil: 52 60 41 23
Peter Overgaard
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: peterovergaard@hotmail.dk
Mobil: 22 37 04 96
Jens Præstegaard
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: jp@ucrs.dk
Mobil: 60 94 31 66
Ole Sørensen
Herre U11 Træner
Tlf: 97 32 08 90
E-mail: ole@hoerlyck.dk
Mobil: 41 61 26 13
Christian German
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: chr.german@hotmail.com
Mobil: 40 64 02 02
Jesper Larsen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: jesperlarsen75@me.com
Mobil: 27 87 64 25
Steen Holk Bank
Herre U12 Træner
Tlf: 97 32 62 90
E-mail: steenbank@gmail.com
Mobil: 40 16 29 54
Per Christensen
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: rapsmarken6950@gmail.com
Mobil: 29 28 33 25
Sean Doyle
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: sad@miltek.dk
Mobil: 29 61 60 31
Karl Veise
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: ri41mary@gmail.com
Mobil: 30 33 42 30
Søren Schwabe Bank
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: schwabse@live.dk
Mobil: 51 52 89 91
Søren Mortensen
Herre U14 Træner
Tlf: 97 32 22 94
E-mail: soerenjanne@gmail.com
Mobil: 20 87 57 03
Claus Scotwin
Herre U14 Træner, Dame Senior træner
Tlf: 97 32 53 31
E-mail: claus@strandbygaard.dk
Mobil:
Brian Fredslund
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: brf@babysam.dk
Mobil: 29 91 02 14
Johnny Mortensen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: johnnyvmortensen@gmail.com
Mobil:
Henrik Vesterlund Jensen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: hevje@vestas.com
Mobil: 23 68 20 12
Kasper Lauridsen
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: wolfram136@gmail.com
Mobil: 20 94 51 26
Henrik P. Jensen
Herre U17 Træner
Tlf: 97 33 33 19
E-mail: linetteoghenrik@mail.dk
Mobil: 21 27 97 17
Niels Henrik Larsen
Herre U19 Træner
Tlf: 97 33 33 19
E-mail: Stutteri.feldbaek@hotmail.com
Mobil: 21 27 97 17
Jan Overgaard
Herre U19 Træner
Tlf:
E-mail: overgaard@kabelmail.dk
Mobil: 26 17 75 91
Glenn Skelmose
Senior Træner
Tlf:
E-mail: skelmoseg@yahoo.com
Mobil: 29 71 16 51
Allan Mikkelsen
Senior Træner
Tlf:
E-mail: mikkelsen_allan@hotmail.com
Mobil: 22 15 03 97
Nicolai Wael
Senior Træner
Tlf:
E-mail: waelen007@live.dk
Mobil: 40 86 94 40
Niels Kornberg
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: niels@kornberg.dk
Mobil: 29 89 91 40
Niels Kornberg
Kampfordeler
Tlf: 97 32 36 53
E-mail: niels@kornberg.dk
Mobil: 29 89 91 40
Malene Kleist
Pige U8 Træner, Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: malenekleist@hotmail.com
Mobil: 51 21 27 69
Dan Andreasen
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: valmuehaven@live.dk
Mobil: 51 28 68 73
Gitte Saaby Madsen
Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: gsm@webnetmail.dk
Mobil: 30 68 06 56
Niels Jakob Bak
Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: njbak@outlook.dk
Mobil: 23 80 62 21
Jakob Hedegaard
Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: jlhedegaard@mail.dk
Mobil: 28 90 66 25
Søren Jespersen
Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: gsm@webnetmail.dk
Mobil: 30 68 06 56
Sidse-Maria Lemmer Kristensen
Pige U13 Træner, Pige U14 Træner
Tlf:
E-mail: Sidse_0202@hotmail.com
Mobil: 60 14 87 47
Louise Bech Jakobsen
Pige U13 Træner, Pige U14 Træner
Tlf:
E-mail: louisejakobsen1@hotmail.com
Mobil: 51 62 55 45
Brian Andersen
Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: hammerwolf@vip.cybercity.dk
Mobil: 24 27 44 49
Frederik Lange
Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: frederik@lange-as.dk
Mobil: 20 40 65 95
Lis Astrup
Pige U15 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: lis@astruphansen.dk
Mobil: 50 93 43 83
Brian Skovgaard
Holdleder, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: fodboldformand@rif1900.dk
Mobil: 40 28 38 04
Lissa Klausholt
Kasserer, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: lissaklausholt@hotmail.com
Mobil: 25 75 70 22
Jane Kamp Jensen
Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: jane@kampjensen.dk
Mobil: 23 70 80 23
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber