Aktivitetskalender
<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Sdr. Felding GIF
Sdr. Felding GIF
Adresse:
Sdr. Felding GIF
Lupinvænget 2
7280 Sdr. Felding
Tlf. 25782888
Hjemmeside:
SF:GIF
Stiftet:
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Anette Ry Rahbek
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Bestyrelse, Holdleder
Tlf: 97199197
E-mail: anetteryrahbek@gmail.com
Mobil: 50466978
Ulrik Mikkelsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Bestyrelse, Fodboldudvalg
Tlf: 25782888
E-mail: 326265@gmail.com
Mobil: 25782888
Henrik Skov Jensen
Bestyrelse, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: henrik.skov.jensen@hotmail.com
Mobil: 26890502
Lene Kristensen
Bestyrelse, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: lenesoul@privat.dk
Mobil: 30249600
Ann Jensen
Bestyrelse, Herre U9 Træner, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: Ajensen1709@gmail.com
Mobil: 42765501
Camilla Kjærsig
Herre U6 Træner, Herre U7 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: camijensen@fibermail.dk
Mobil: 51942175
Thomas Tannebæk
Herre U6 Træner, Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: thomas.tannebaek@gmail.com
Mobil: 30374258
Jesper Bertelsen
Herre U6 Træner, Herre U7 Træner, Pige U7 Træner, Herre U5 Træner
Tlf:
E-mail: jesper.bertelsen@hotmail.com
Mobil: 61701867
Michael Schmidt Christensen
Herre U8 Træner, Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: michael_nord20@hotmail.com
Mobil: 28117728
Lars Marinussen
Herre U9 Træner, Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: marinussen.lars@gmail.com
Mobil: 31238505
Heine Dalgaard
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: helle.heine@mail.dk
Mobil: 40647559
Ivan Mortensen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: stroga@live.dk
Mobil: 23429854
Tonny Dam Jensen
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: tonny@voresliv.dk
Mobil: 61615150
Bjarne Bendtsen
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: dorthebjarne@gmail.com
Mobil: 21290507
Henrik Christensen
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: piihl.christensen@gmail.com
Mobil: 22360949
Torben Nielsen
Sponsorudvalg
Tlf:
E-mail: torbenfirkant@gmail.com
Mobil:
Brian Gram
Pige U8 Træner, Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: b.gram@fibermail.dk
Mobil: 51503033
Henriette Christensen
Pige U8 Træner, Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: henriette.81@hotmail.com
Mobil: 22867122
Helle Tinghøj Nielsen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: helle2009@yahoo.dk
Mobil: 61661208
Claus Tinghøj Nielsen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: claustnielsen@yahoo.dk
Mobil: 61666010
Jonas Tinghøj Nieslen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: Jonasnieslen03@live.dk
Mobil: 31546475
Kristian Kjærsig
Holdleder
Tlf:
E-mail: camijensen@mail.dk
Mobil: 22467040
Julie Tinghøj Nieslen
Ungtræner
Tlf:
E-mail: claustnieslen@yahoo.dk
Mobil:
Jeppe AAstrup Christensen
Ungtræner
Tlf:
E-mail: jensogsanne@gmail.com
Mobil:
Christian Rahbek
Ungtræner
Tlf:
E-mail: fam.rahbek@email.dk
Mobil:
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber