Aktivitetskalender
<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
SHN/Ulfborg
SHN/Ulfborg
Adresse:
SHN/Ulfborg
Sportsvej 1
6990 Ulfb Ulfborg
Tlf. 97492001
Hjemmeside:
Stiftet:
Beskrivelse:
SHN/Ulfborg er en sammenslutning af flere små klubber i området.Staby - Husby - Nissum samt Ulfborg
Ledere og trænere:
Henning Hansen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Ungdomsudvalg
Tlf: 97490170
E-mail: hitman.hansen@jubii.dk
Mobil: 31167586
Anders Bukbjerg
Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U11 Træner, Senior Træner, Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: bukbjerg@hotmail.com
Mobil: 29668825
Niels Borg
Bestyrelse
Tlf: 22984181
E-mail: niels@familien-borg.dk
Mobil:
Lisbeth Poulsen
Bestyrelse
Tlf: 97492459
E-mail: post@ulfborgsport.dk
Mobil: 22132459
Jan Hansen
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: clarajan@mail.dk
Mobil: 60498838
Lisbeth Birch
Ungdomsudvalg
Tlf: 25111311
E-mail: lisbethbirch@gmail.com
Mobil:
Allan Nielsen
Ungdomsudvalg, Herre U8 Træner, Sponsorudvalg
Tlf: 24233311
E-mail: ani@carl-ras.dk
Mobil:
Nicolai Vandborg
Ungdomsudvalg, Herre U9 Træner, Herre U12 Træner, Ungdomskonsulent
Tlf: 20610404
E-mail: Nicolaivandborg@hotmail.com
Mobil:
Casper Filsø
Ungdomsudvalg, Herre U6 Træner, Herre U7 Træner, Herre U8 Træner
Tlf: 20956712
E-mail: casper@filz.dk
Mobil:
Morten Sig Nørgaard
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: bif_morten@msn.com
Mobil: 24858902
Bjarne Tarpgaard Nielsen
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: bjarnetnielsen@gmail.com
Mobil: 24262360
Niels Bonde
Ungdomsudvalg, Herre U15 Træner, Herre U16 Træner, Sponsorudvalg
Tlf: 97491599
E-mail: niels@id.dk
Mobil: 24880236
Leif Jensen
Ungdomsudvalg
Tlf: 97492596
E-mail: lj@stabilservice.dk
Mobil: 40331247
Jesper Birch
Herre U6 Træner, Herre U7 Træner
Tlf: 20886660
E-mail: jesper.birch81@gmail.com
Mobil:
Sille Bonitz larsen
Herre U6 Træner
Tlf: 93849097
E-mail: sbonitz@outlook.com
Mobil:
Ulrich Hansen
Herre U9 Træner
Tlf: 26111943
E-mail: ulbuha@yahoo.dk
Mobil:
Brian Jacobsen
Herre U9 Træner
Tlf: 21252373
E-mail: bj21252373@gmail.com
Mobil:
Thomas Pedersen
Herre U10 Træner
Tlf: 51914113
E-mail: thomassiggaard@hotmail.com
Mobil:
Tobias Graversen
Herre U10 Træner, Ungtræner
Tlf: 60152161
E-mail: tinaogivan@hotmail.com
Mobil:
Jonas Bonde
Herre U10 Træner, Ungtræner
Tlf: 61311591
E-mail: Bonde.ulfborg@gmail.com
Mobil:
Emil Lisbjerg
Herre U11 Træner
Tlf: 23460589
E-mail: emillisbjerg@hotmail.com
Mobil:
Jeppe Vad
Herre U11 Træner
Tlf: 27154313
E-mail: vad@nielsen.mail.dk
Mobil:
Morten Tanderup
Herre U11 Træner
Tlf: 27833315
E-mail: mortenbruun_311@hotmail.com
Mobil:
Casper Bro
Herre U12 Træner, Ungtræner
Tlf:
E-mail: cbs@kanet.dk
Mobil: 27123243
Emil Maarup
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: emilfaurbymaarup@hotmail.com
Mobil: 40320999
Anders Buur
Herre U13 Træner, Herre U14 Træner
Tlf: 21402867
E-mail: anders@buur-bjerg.dk
Mobil:
Karsten Siig
Herre U13 Træner, Herre U14 Træner, Sponsorudvalg
Tlf: 97490660
E-mail: isogkodk@gmail.com
Mobil: 25386364
Benjamin Korsgaard
Herre U15 Træner, Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: Benjamin_Korsgaard@hotmail.com
Mobil: 60168307
Mads Bak Sørensen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: Bakmads@hotmail.com
Mobil: 24762070
Laust Nørby Jensen
Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: karina-trisse@hotmail.com
Mobil: 51328292
Nicolai Ransby
Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: nicolai.ransby@gmail.comdk
Mobil: 20350053
Michael Skovgaard
Senior Træner
Tlf: 20875405
E-mail: mbs@id.dk
Mobil:
John Kamp
Sponsorudvalg
Tlf: 97 49 13 94
E-mail: kampnielsen@hotmail.com
Mobil: 40 57 15 60
Poul Poulsgaard
Sponsorudvalg
Tlf: 97492099
E-mail: hanne.poulsgaard@facebook.com
Mobil:
Jan Juelsgaard
Sponsorudvalg
Tlf: 97492005
E-mail: post@birthes-bornetoj.dk
Mobil:
Elvin Pedersen
Sponsorudvalg
Tlf: 97490140
E-mail: ep@jcb.dk
Mobil: 51349135
Jan Møller
Kasserer
Tlf: 97492232
E-mail: ksjm@mail.tele.dk
Mobil:
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber