Aktivitetskalender
<oktober 2018>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
SHN/Ulfborg
SHN/Ulfborg
Adresse:
SHN/Ulfborg
Sportsvej 1
6990 Ulfb Ulfborg
Tlf. 97492001
Hjemmeside:
Stiftet:
Beskrivelse:
SHN/Ulfborg er en sammenslutning af flere små klubber i området.Staby - Husby - Nissum samt Ulfborg
Ledere og trænere:
Henning Hansen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Ungdomsudvalg, Herre U11 Træner, Holdleder
Tlf: 97490170
E-mail: hitman.hansen@jubii.dk
Mobil: 31167586
Niels Borg
Bestyrelse
Tlf: 22984181
E-mail: niels@familien-borg.dk
Mobil:
Anders Bukbjerg
Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U11 Træner, Senior Træner, Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: bukbjerg@hotmail.com
Mobil: 29668825
Lisbeth Poulsen
Bestyrelse
Tlf: 97492459
E-mail: post@ulfborgsport.dk
Mobil: 22132459
Jan Hansen
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: clarajan@mail.dk
Mobil: 60498838
Lisbeth Birch
Ungdomsudvalg
Tlf: 25111311
E-mail: lisbethbirch@gmail.com
Mobil:
Niels Bonde
Ungdomsudvalg, Herre U14 Træner, Herre U15 Træner, Sponsorudvalg
Tlf: 97491599
E-mail: niels@id.dk
Mobil: 24880236
Leif Jensen
Ungdomsudvalg
Tlf: 97492596
E-mail: lj@stabilservice.dk
Mobil: 40331247
Morten Sig Nørgaard
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: bif_morten@msn.com
Mobil: 24858902
Allan Nielsen
Ungdomsudvalg, Herre U8 Træner, Sponsorudvalg
Tlf: 24233311
E-mail: ani@carl-ras.dk
Mobil:
Nicolai Vandborg
Ungdomsudvalg, Herre U7 Træner, Herre U12 Træner, Ungdomskonsulent
Tlf: 20610404
E-mail: Nicolaivandborg@hotmail.com
Mobil:
Stine Gadgaard Hansen
Herre U6 Træner, Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf: 29668817
E-mail: stine@hansen-ulfborg.dk
Mobil:
Mads Siig Kristensen
Herre U6 Træner
Tlf: 61337488
E-mail: chanette@siigkristensen.dk
Mobil: 61337488
Magnus Susgaard
Herre U6 Træner
Tlf:
E-mail: magnus.sus@hotmail.com
Mobil: 22255173
Jesper Birch
Herre U7 Træner, Herre U5 Træner
Tlf: 20886660
E-mail: jesper.birch81@gmail.com
Mobil:
Casper Filsø
Herre U8 Træner
Tlf: 20956712
E-mail: casper@filz.dk
Mobil:
Tino Hounisen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: tdhounisen@gmail.com
Mobil: 53537381
Allan Risvig
Herre U9 Træner
Tlf: 26254348
E-mail: risvigallan77@gmail.com
Mobil: 26254348
Ulrich Hansen
Herre U9 Træner
Tlf: 26111943
E-mail: ulbuha@yahoo.dk
Mobil:
Thomas Pedersen
Herre U10 Træner
Tlf: 51914113
E-mail: thomassiggaard@hotmail.com
Mobil:
Jonas Bonde
Herre U10 Træner, Ungtræner
Tlf: 61311591
E-mail: Bonde.ulfborg@gmail.com
Mobil:
Anders Mikkelsen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: post@stabyefterskole.dk
Mobil: 29623325
Jon Kromann
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: kromannjon@icloud.com
Mobil: 28707246
Casper Bro
Herre U12 Træner, Ungtræner
Tlf:
E-mail: cbs@kanet.dk
Mobil: 27123243
Karsten Siig
Herre U12 Træner, Sponsorudvalg
Tlf: 97490660
E-mail: isogkodk@gmail.com
Mobil: 25386364
Benjamin Korsgaard
Herre U14 Træner, Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: Benjamin_Korsgaard@hotmail.com
Mobil: 60168307
Mads Bak Sørensen
Herre U14 Træner, Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: Bakmads@hotmail.com
Mobil: 24762070
Michael Skovgaard
Senior Træner
Tlf: 20875405
E-mail: mbs@id.dk
Mobil:
Charles Steen
Kampfordeler
Tlf: 26338142
E-mail: kampfordeler@ulfborgif.dk
Mobil:
John Kamp
Sponsorudvalg
Tlf: 97 49 13 94
E-mail: kampnielsen@hotmail.com
Mobil: 40 57 15 60
Poul Poulsgaard
Sponsorudvalg
Tlf: 97492099
E-mail: hanne.poulsgaard@facebook.com
Mobil:
Jan Juelsgaard
Sponsorudvalg
Tlf: 97492005
E-mail: post@birthes-bornetoj.dk
Mobil:
Elvin Pedersen
Sponsorudvalg
Tlf: 97490140
E-mail: ep@jcb.dk
Mobil: 51349135
Sophie Krogh
Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: kroghsophie@gmail.com
Mobil: 29102944
Anne Sig Bernhard
Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: anne.bernhard.2000@gmail.com
Mobil: 40180471
Jan Møller
Kasserer
Tlf: 97492232
E-mail: ksjm@mail.tele.dk
Mobil:
Tobias Graversen
Ungtræner
Tlf: 60152161
E-mail: tinaogivan@hotmail.com
Mobil:
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber