Aktivitetskalender
<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Buspartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Snejbjerg SG&I
Snejbjerg SG&I
Adresse:
Snejbjerg SG&I
Ørskovvænget
7400 Herning
Tlf. 25371034
Hjemmeside:
http://www.snejbjergsgi.dk/
Stiftet:
Beskrivelse:
Snejbjerg SG&I fodbold er en del af af en flerstrenget forening.
Ledere og trænere:
Carsten Lund
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: carstenlund@sport.dk
Mobil: 40 76 28 13
Tommy Nygaard Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant
Tlf:
E-mail: tommy@tnerhvervsservice.dk
Mobil: 61286497
Anne Marie Ørskov
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: AM@jai-alu.dk
Mobil: 21451135
Jesper Grothe
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: jesper_b_g@yahoo.dk
Mobil: 23618403
Linda Mikkelsen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: kldm@mail.dk
Mobil: 20754004
Jesper Voss
Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: sgiadm@scopas.dk
Mobil: 23397445
Carsten Nielsen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: carstendyrbye@gmail.com
Mobil: 25371034
Lars Møller
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: larsm@email.dk
Mobil: 20609715
Pernille Stampe Kjeldsen
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: pernilleskjeldsen@gmail.com
Mobil: 20 78 15 14
Thorben Hvam
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: ttombh@hotmail.com
Mobil: 23397445
Henrik Jespersen
Herre U6 Træner, Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: hnj@ao.dk
Mobil: 53361153
Christian M. Kirkegaard
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: cmkirkegaard@gmail.com
Mobil: 40750481
Daniel Børsen
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: borsen@gmail.com
Mobil: 23344385
Rune Christiansen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: Rune-fc@hotmail.com
Mobil: 2027 8885
Max Christensen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: Maxmurer.mc@gmail.com
Mobil: 40452155
Kristian Rahbek
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: kbrahbek@hotmail.com
Mobil: 28627162
Emma Nielsen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: carpetman98@hotmail.com
Mobil: 23 43 26 01
Martin Vestergaard
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: martin.vestergaard@godmail.dk
Mobil: 22 74 83 22
Morten Arndt
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: arndtarndt@live.dk
Mobil: 29 85 75 21
Henrik Helbo
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: brunbjergvej3@gmail.com
Mobil: 22818800
Thomas Rathe
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: thomas.rathe@bureauveritas.com
Mobil: 26272036
Palle Jespersen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: Pallejespersen@hotmail.com
Mobil: 24428918
Jørgen Mæng
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: jorgenmang@hotmail.com
Mobil: 42756550
Jakob Vognbjerg
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: vognbjerg@os.dk
Mobil: 23 67 60 95
Kenneth Vonsild
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: vonsild82@gmail.com
Mobil: 27 51 02 34
Morten Kristensen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: charlotte-morten@webspeed.dk
Mobil: 22425260
Steen Jensen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: steen@siggard.dk
Mobil: 20 74 86 55
Torben Nielsen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: tn@mail.dk
Mobil: 27148701
Carsten Lund
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: carstenlund@sport.dk
Mobil: 40 76 28 13
Jens Anton Rahbek
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: jens.rahbek@hotmail.com
Mobil: 24617771
Peder Ørskov
Herre U18 Træner
Tlf:
E-mail: rex2010@live.dk
Mobil: 61744583
Carsten Lauridsen
Senior Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: carsten-aase@hotmail.com
Mobil: 22823634
Heino Nielsen
Senior Træner
Tlf:
E-mail: heino02@hotmail.com
Mobil: 29653433
Johannes Frandsen
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: johs.frandsen@gmail.com
Mobil: 21717720
Daniel Hago
Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: danielhago1985@gmail.com
Mobil: 61772784
Jesper Thomsen
Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: jt@ht-bendix.dk
Mobil: 40 58 33 24
Bjarke Nielsen
Pige U6 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: bjarkeni@hotmail.com
Mobil: 22557738
Kasper Hvidbjerg
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: kasperhvidbjerg@icloud.com
Mobil: 24 25 57 26
Morten Skov Hansen
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: mortenskovs@gmail.com
Mobil: 22148289
Michael Haahr
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: luhaahr@gmail.com
Mobil: 40359193
Dorthe Dørr Sørensen
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: dorthe@hyggesprederen.dk
Mobil: 26273609
Allan Nielsen
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: allan-n@mail.dk
Mobil: 2335 2111
Steffen Johansen
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: sjj@dk.dsv.com
Mobil: 25 27 77 77
Claus Schmidt-Larsen
Pige U16 Træner, Pige U18 Træner
Tlf:
E-mail: if.claus@gmail.com
Mobil: 25629411
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber