Aktivitetskalender
<april 2019>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Buspartner:
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Spjald IF
Spjald IF
Adresse:
Spjald IF
Halvejen 4
6971 Spjald
Hjemmeside:
http://www.spjaldif.dk/cms/default.asp?DocumentID=15
Stiftet:
1. juni 1938
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Ingrid Andersen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Ungdomsudvalg, Kampfordeler
Tlf: 97382428
E-mail: ingridoglars@gmail.com
Mobil: 29442860
Hanne Vendelbo Pedersen
Bestyrelse
Tlf: 97381411
E-mail: jopedersen@mail.dk
Mobil:
Kenneth Dam Pedersen
Bestyrelse, Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: kennethdampedersen@gmail.com
Mobil: 25712001
Jørgen Vig
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: jvig@mail.dk
Mobil: 20952941
Ditte Arbjerg
Ungdomsudvalg, Herre U6 Træner, Kampfordeler, Pige U6 Træner, Herre U5 Træner, Pige U5 Træner
Tlf:
E-mail: lillekohus@hotmail.com
Mobil: 60723935
Lanni Nielsen
Herre U7 Træner, Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: lanninielsen@gmail.com
Mobil: 25434228
Diana Kragh
Herre U9 Træner, Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: di.kragh@gmail.com
Mobil: 29255152
Florin Dumitriu
Herre U9 Træner, Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: florin_vdumitriu@yahoo.com
Mobil: 60224332
Niels Vesterbæk
Herre U11 Træner, Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: Niels@danagrisol.com
Mobil: 25158096
Henrik Riskjær Kristensen
Herre U14 Træner, Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: Landerhuse@hotmail.com
Mobil: 27266363
Jimmi Riisom
Målmandstræner
Tlf:
E-mail: jimmi@riisom.net
Mobil: 29265954
Brian Vang
Kampfordeler, Pige U12 Træner, Pige U13 Træner
Tlf: 20430819
E-mail: info@spjaldcenter.dk
Mobil: 40840826
Jesper Laursen
Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: jesper@brejning-el.dk
Mobil: 29355355
Max Pedersen
Pige U7 Træner, Pige U8 Træner
Tlf:
E-mail: btpedersen@live.dk
Mobil: 28899482
Carsten Dyrvig
Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: c.dyrvig@live.dk
Mobil: 28932970
Line Riisom
Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: line@riisom.net
Mobil: 42124509
Birgitte Schmidt
Pige U10 Træner, Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: Birgitte.schmidt97@hotmail.com
Mobil: 24602397
Mads Bjerg
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner
Tlf: 97381531
E-mail: madsbjergjensen@gmail.com
Mobil: 29257971
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber