Aktivitetskalender
<april 2018>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Buspartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Spjald IF
Spjald IF
Adresse:
Spjald IF
Halvejen 4
6971 Spjald
Hjemmeside:
http://www.spjaldif.dk/cms/default.asp?DocumentID=15
Stiftet:
1. juni 1938
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Ingrid Andersen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Ungdomsudvalg, Kampfordeler
Tlf: 97382428
E-mail: ingridoglars@gmail.com
Mobil: 29442860
Kenneth Dam Pedersen
Bestyrelse, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: kennethdampedersen@gmail.com
Mobil: 25712001
Michael Hansen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: skovbakken2@live.dk
Mobil: 61344655
Hanne Vendelbo Pedersen
Bestyrelse
Tlf: 97381411
E-mail: jopedersen@mail.dk
Mobil:
Jørgen Vig
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: jvig@mail.dk
Mobil: 20952941
Lasse Mortensen
Ungdomsudvalg
Tlf: 97382050
E-mail: helleogbasse@mortensen.mail.dk
Mobil: 23248457
Lanni Nielsen
Herre U6 Træner, Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: lanninielsen@gmail.com
Mobil: 25434228
Florin Dumitriu
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: florin_vdumitriu@yahoo.com
Mobil: 60224332
Helle Møller
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: helle_hans@hotmail.com
Mobil: 22997336
Per Filsø
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: pertangfilso@gmail.com
Mobil:
Diana Kragh
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: digismo@hotmail.com
Mobil: 29255152
Morten Henneberg
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: morten@brejninggaard.dk
Mobil: 26703309
Benny Lauridsen
Herre U10 Træner, Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: lauridsen0264@gmail.com
Mobil: 20226436
Jan Sørensen
Herre U10 Træner, Herre U11 Træner
Tlf: 35125374
E-mail: ingersoerensen1@live.dk
Mobil: 22956935
Martin Jensen
Herre U10 Træner, Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: ch.husted@gmail.com
Mobil: 22362541
Søren Jensen
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf: 97381838
E-mail: villemosjensen@hotmail.com
Mobil: 61301838
Søren Olesen
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: huddi@mail.tele.dk
Mobil: 23294166
Jonas Sønderby
Herre U14 Træner, Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: jonas@soenderby.net
Mobil: 29854616
Brian Vang
Kampfordeler, Pige U12 Træner, Pige U13 Træner
Tlf: 20430819
E-mail: info@spjaldcenter.dk
Mobil: 40840826
Max Pedersen
Pige U6 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: btpedersen@live.dk
Mobil: 28899482
Line Riisom
Pige U8 Træner
Tlf:
E-mail: line@riisom.net
Mobil: 42124509
Carsten Dyrvig
Pige U8 Træner
Tlf:
E-mail: c.dyrvig@live.dk
Mobil: 28932970
Peter Rewers
Pige U9 Træner, Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: peterrewers@gmail.com
Mobil: 27208901
Jesper Laursen
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: jesper@brejning-el.dk
Mobil: 29355355
Jimmi Riisom
Pige U12 Træner, Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: jimmi@riisom.net
Mobil: 29265954
Kennet Juhl Pedersen
Pige U12 Træner, Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: info@nytstraatag.dk
Mobil: 22517056
Mads Bjerg
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner
Tlf: 97381531
E-mail: madsbjergjensen@gmail.com
Mobil: 29257971
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber