Aktivitetskalender
<juni 2019>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Sundby Thy IK
Sundby Thy IK
Adresse:
Sundby Thy IK
Møgelvej 66
7752 Snedsted
Tlf. 97931770
Hjemmeside:
www.sundbythy.dk
Stiftet:
Beskrivelse:
SIK indgaer i et samarbejde med SGIF under navnet FS Midtthy, gaeldende for alle hold med undtagelse af sandkasse- og old boys hold.
Ledere og trænere:
Henning Alstrup
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Medlem FCM Klubsamarbejdet Områdeudvalg, Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf: 97 93 62 13
E-mail: henningalstrup@hotmail.com
Mobil: 61 76 80 55
Mogens Kristensen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant
Tlf: 97931174
E-mail: mhk@cimbria.com
Mobil: 25403589
Stefan Kristensen
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: stefan.hywe@gmail.com
Mobil: 31496181
Pernille Kristensen
Bestyrelse, Senior Træner, Dame Senior træner
Tlf:
E-mail: pernillek33@gmail.com
Mobil: 60122466
Tobias Kvejborg
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: Tobiaskvejborg_8@hotmail.com
Mobil: 28714967
Heidi Davidsen
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: knud3997@gmail.com
Mobil: 24230596
Kristian Pilgaard
Herre U6 Træner, Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: kristianpil@hotmail.com
Mobil: 24404581
Søren Stenstrup
Herre U6 Træner, Herre U7 Træner, Pige U6 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: hammerstenstrup@gmail.com
Mobil: 22951896
Kasper Hansen
Herre U8 Træner, Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: kasperfh87@gmail.com
Mobil: 27132423
Lars Bakke
Herre U10 Træner, Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: lb@sundby-gulv.dk
Mobil: 23445606
Morten Horsbøl
Herre U10 Træner, Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: rikkemorten@live.dk
Mobil: 23290091
Michael Gravesen
Herre U10 Træner, Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: michael@elkontakten-thy.dk
Mobil: 23390347
Peter Hyldahl
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: pithyldahl@gmail.com
Mobil: 61750816
Jesper Larsen
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: jesper@auto-huset.dk
Mobil: 26234963
Jonas Kiefer
Herre U14 Træner, Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: kiefer78@gmail.com
Mobil: 21952913
Ulrik Madsen
Herre U14 Træner, Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: ulrik@madsen.mail.dk
Mobil: 21184003
Allan Nielsen
Senior Træner
Tlf:
E-mail: a_r_nielsen@hotmail.com
Mobil: 24908218
Ib Jensen
Senior Træner
Tlf:
E-mail: ibjensen64@outlook.dk
Mobil: 29102062
Per Yde Overgaard
Senior Træner
Tlf:
E-mail: perovergaard@icloud.com
Mobil: 24850299
Poul Overgaard Nielsen
Kampfordeler
Tlf: 97931701
E-mail: Ponielsen@ofir.dk
Mobil:
Morten Jensen
Pige U8 Træner, Pige U9 Træner, Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: mrjheidi@mail.dk
Mobil: 51298896
Vivian Rosengart
Pige U12 Træner, Pige U13 Træner, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: vkr060976@gmail.vom
Mobil: 22797247
Jørgen Mouritsen
Pige U12 Træner, Pige U13 Træner, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: Jorgen@bettegris.dk
Mobil: 40217383
Svend Gramstrup
Kasserer
Tlf:
E-mail: sgram@privat.dk
Mobil: 20481950
Spillere:
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber