Aktivitetskalender
<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
ØAB' 86
ØAB' 86
Adresse:
ØAB' 86
Vestervænget 2
6973 Ørnhøj
Tlf. 53173830
Hjemmeside:
Stiftet:
1. januar 1986
Beskrivelse:
Stadion/Klubhus: Ørnhøj Hallen, Halkjærvej 8, 6973 Ørnhøj
Ledere og trænere:
Jørgen Skødeberg
FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Ungdomsudvalg, Kampfordeler
Tlf: 97 38 69 89
E-mail: britta-jorgen@youmail.dk
Mobil: 21 90 40 02
Bettina Rasmussen
FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, FCM Teknikmærkeambassadør
Tlf:
E-mail: b.rasmussen@webspeed.dk
Mobil: 61 38 85 18
Bendt Mikkelsen
Bestyrelse, Pige U13 Træner
Tlf: 97386920
E-mail: bendt@aav7500.dk
Mobil: 25522820
Michael Krog
Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U8 Træner, Herre U9 Træner, Sponsorudvalg
Tlf:
E-mail: Bulldogger@mail.dk
Mobil: 22569165
Erik Jørgensen
Bestyrelse, Kasserer
Tlf:
E-mail: ejbj@post.tele.dk
Mobil: 21426606
Lasse Jacobsen
Bestyrelse, Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: lasse.schmucker@hotmail.com
Mobil: 53173830
Malene Gilberg
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: Gilberg@mail.dk
Mobil: 93931520
Mathias Bjerg Kristensen
Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U7 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: Mathias_kristensen1@hotmail.com
Mobil: 30740250
Jakob madsen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: Madsenjakob@hotmail.com
Mobil: 40777554
Jeppe fjord
Senior Træner
Tlf:
E-mail: Jeppefjord@hotmail.com
Mobil: 28309197
Marlene Riisberg
Pige U9 Træner, Pige U10 Træner, Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: Marlenekaalundriisberg@hotmail.com
Mobil: 51202307
Maja Nørgaard
Pige U9 Træner, Pige U10 Træner, Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: maja.gn@hotmail.com
Mobil: 30459666
Benny Graversen
Pige U14 Træner
Tlf:
E-mail: Bghg@youmail.dk
Mobil: 40153337
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber