Aktivitetskalender
<april 2018>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Sdr. Omme IF Håndbold
Sdr. Omme IF Håndbold
Adresse:
Sdr. Omme IF Håndbold
Egeparken 7
7260 Sønder Omme
Tlf. 40206130
Hjemmeside:
www.soifsport.dk
Stiftet:
1. juni 1902
Beskrivelse:
Sdr. Omme IF Håndbold er en underafdeling af Sønder Omme Idrætsforening. Vi har har ca. 185 medlemmer fordelt helt fra U-6 til senior.
Ledere og trænere:
Birgitte Rahbæk
Bestyrelse
Tlf: 24442264
E-mail: bcmcrahbaek@privat.dk
Mobil: 24442264
Bjarne Helligsø
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: bjarnesmed@privat.dk
Mobil:
Laila Nielsen
Herre U6 Træner, Herre U8 Træner, Pige U6 Træner, Pige U8 Træner
Tlf: 75342324
E-mail: oleoglaila@c.dk
Mobil: 20285312
Thomas Larsen
Herre U10 Træner
Tlf: 60507028
E-mail: Thl@telenor.dk
Mobil: 60507028
Ole Nielsen
Herre U12 Træner
Tlf: 75342324
E-mail: olni03@handelsbanken.dk
Mobil: 26711001
Annette Moos
Pige U10 Træner
Tlf: 75341210
E-mail: Annettemoos@hotmail.com
Mobil: 27647534
Dorthe Debel
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: Debelhansen@hotmail.com
Mobil:
Anders Raabjerg
Pige U12 Træner
Tlf: 40511041
E-mail: Andnr12@hotmail.com
Mobil: 40511041
Anette Due
Pige U12 Træner
Tlf: 75342527
E-mail: pagh@c.dk
Mobil: 23934973
Mette Lind
Pige U14 Træner
Tlf: 24604231
E-mail: mette-lind@live.dk
Mobil: 24604231
Mette Storm
Pige U14 Træner
Tlf: 31709217
E-mail: mettestorm@kennel-bjastos.dk
Mobil: 31709217
Jette Jensen
Pige U14 Træner
Tlf: 26271659
E-mail: jettejensen@os.dk
Mobil: 26271659
Berit Rahbek
Pige U16 Træner
Tlf: 40993770
E-mail: b.rahbek@mail.dk
Mobil: 40993770
Jane Christensen
Pige U16 Træner
Tlf: 22295689
E-mail: vormur@mail.dk
Mobil: 22295689
Rasmus Hansen
Pige U18 Træner
Tlf: 60241841
E-mail: Deddedh@hotmail.com
Mobil: 60241841
Michael Vissing
Pige U18 Træner
Tlf: 30664656
E-mail: mail@team-vissing.com
Mobil: 30664656
Anders Clement
Pige U18 Træner
Tlf: 31443799
E-mail: clemmemand@hotmail.com
Mobil: 31443799
Allan Munk Nielsen
FCM Håndboldrepræsentant
Tlf: 40206130
E-mail: allan.munk.nielsen@mail.dk
Mobil: 40206130
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber