Aktivitetskalender
<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Buspartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Hanstholm IF
Hanstholm IF
Adresse:
Hanstholm IF
Bøgebakken 18, Ræhr
7730 Hanstholm
Tlf. 30923600
Hjemmeside:
www.hanstholm-if.dk
Stiftet:
Beskrivelse:
Hanstholm IF blev stiftet i 1920. Vi har pt. ca 275 medlemmer hvoraf der er ca. 100 seniorer. Der er en stor gruppe pigespillere, der er medlemmer af klubben. Klubben råder over eget klubhus beliggende i nær tilslutning til banerne.
Ledere og trænere:
Morten Olsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Ungdomsudvalg, Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: mro@sar.dk
Mobil: 30923600
Kristian Stjerneby Jensen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: kristian_ksj@hotmail.com
Mobil: 28598838
Kim Jørgensen
Bestyrelse
Tlf: 97960185
E-mail: kim@snicki.dk
Mobil: 20142585
Carina Villadsen
Ungdomsudvalg
Tlf: 97965646
E-mail: carinavilladsen@yahoo.dk
Mobil: 20923686
Freia Grønkjær
Herre U8 Træner, Pige U8 Træner
Tlf:
E-mail: freia-thorvald@hotmail.com
Mobil: 23295701
Mads Nordentoft
Herre U8 Træner, Pige U8 Træner
Tlf:
E-mail: madsnorden@hotmail.com
Mobil: 23692491
Allan Jensen
Herre U10 Træner
Tlf: 97960250
E-mail: postman@snicki.dk
Mobil: 40296270
Viggo Iversen
Herre U11 Træner, Herre U12 Træner
Tlf: 97962278
E-mail: viggo.hanstholm@gmail.com
Mobil: 29931217
Oliver Vendelbo Jensen
Herre U11 Træner, Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: vendelbojensen@sol.dk
Mobil: 22555634
Sanne Rahbæk Beith
Herre U13 Træner, Herre U14 Træner, Herre U15 Træner
Tlf: 97961331
E-mail: srbeith@gmail.com
Mobil: 61776345
Peter Grøn
Herre U13 Træner, Herre U14 Træner, Herre U15 Træner
Tlf: 97962365
E-mail: peter@westship.dk
Mobil: 30311268
Jan Jensen
Herre U16 Træner, Herre U17 Træner, Seniorudvalg
Tlf: 97961770
E-mail: jejensen7730@gmail.com
Mobil: 30275165
Bo Thøgersen
Herre U16 Træner, Herre U17 Træner, Målmandstræner, Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: solvej@hanstholm-friskole.dk
Mobil: 51276444
Claus Skovmose
Senior Træner
Tlf:
E-mail: claus@broderigrafik.dk
Mobil: 28716689
Eigil Kjær
Senior Træner
Tlf:
E-mail: eigilkc@gmail.com
Mobil: 30746121
Anders Stenumgaard
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: anders@westship.dk
Mobil: 30530065
Michael Dahl
Sponsorudvalg
Tlf:
E-mail: dahl.7730@gmail.com
Mobil: 25213758
Lisa Harbo
Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf: 28680158
E-mail: lisa_harbo@hotmail.com
Mobil: 28680158
Dorthe Villumsen
Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: dovimor@live.dk
Mobil: 61141882
Jens Holm
Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf: 97960553
E-mail: jholm1973@gmail.com
Mobil: 22955815
Casper Ægidiussen
Holdleder
Tlf:
E-mail: aeqqet@gmail.com
Mobil: 42305601
Nadia Mikkelsen
Herre U5 Træner, Pige U5 Træner
Tlf: 69131890
E-mail: humle@L3.dk
Mobil: 21470990
Kasper Holm
Træner
Tlf:
E-mail: kasperlholm@hotmail.com
Mobil: 31357402
Pia Kjær
Dame Senior træner
Tlf:
E-mail: pia_1231@hotmail.com
Mobil: 26190235
Pia Vangsgaard
Dame Senior træner
Tlf: 97962201
E-mail: piavangsgaard@gmail.com
Mobil: 24415033
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber