Aktivitetskalender
<oktober 2018>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Buspartner:
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
BFK HSV IF
BFK HSV IF
Adresse:
BFK HSV IF
Magårdevej 4, Nr. Bork
6893 Hemmet
Tlf. 61991006
Hjemmeside:
www.borkfk.dk
Stiftet:
1. marts 1972
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Frede Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Ungdomsudvalg, Fodboldudvalg
Tlf: 21677121
E-mail: frnsport@bbsyd.dk
Mobil: 21677121
Martin Larsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Ungdomsudvalg, Herre U14 Træner, Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: martin-efb@hotmail.com
Mobil: 30637883
Søren Grum
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U12 Træner, Senior Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner, Dame Senior træner, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: s.grum@hotmail.com
Mobil:
Amanda Jensen
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner, Herre U5 Træner, Pige U5 Træner
Tlf:
E-mail: amamdajensen6893@gmail.com
Mobil: 51145777
Katrine Mejlvang Grum
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner, Herre U5 Træner, Pige U5 Træner
Tlf:
E-mail: s.grum@hotmail.com
Mobil: 71706825
Jane Fjeldsted
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: fjeldsted@andersen.mail.dk
Mobil:
Mette Mejlvang
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: mette.mejlvang@live.dk
Mobil:
Sebastian Jensen
Herre U7 Træner, Herre U8 Træner, Herre U9 Træner, Herre U10 Træner, Pige U7 Træner, Pige U8 Træner, Pige U9 Træner, Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: sebastian.oliver.jensen@gmail.com
Mobil: 42191463
Lisbeth Frich
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: frich5@mail.dk
Mobil:
Thomas Pilgaard Andersen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: thomas.pilgaard.andersen@skolekom.dk
Mobil:
Martin Præst
Herre U12 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: martinpraest1@gmail.com
Mobil:
Bjarke Krarup
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: fam.krarup@mail.dk
Mobil:
Mikael Zink
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: Mikale-zink@hotmail.com
Mobil:
Kenneth Jensen
Herre U16 Træner, Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: kj@bhe-skole.dk
Mobil: 25668091
Torben Nielsen
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: torben0401@ofir.dk
Mobil:
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber