Aktivitetskalender
<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
BFK HSV IF
BFK HSV IF
Adresse:
BFK HSV IF
Magårdevej 4, Nr. Bork
6893 Hemmet
Tlf. 61991006
Hjemmeside:
www.borkfk.dk
Stiftet:
1. marts 1972
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Frede Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Ungdomsudvalg
Tlf: 21677121
E-mail: frnsport@bbsyd.dk
Mobil: 21677121
Martin Larsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Ungdomsudvalg, Herre U14 Træner, Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: martin-efb@hotmail.com
Mobil: 30637883
Søren Grum
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: s.grum@hotmail.com
Mobil:
Jane Fjeldsted
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: fjeldsted@andersen.mail.dk
Mobil:
Mette Mejlvang
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: mette.mejlvang@live.dk
Mobil:
Lisbeth Frich
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: frich5@mail.dk
Mobil:
Thomas Pilgaard Andersen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: thomas.pilgaard.andersen@skolekom.dk
Mobil:
Martin Præst
Herre U12 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: martinpraest1@gmail.com
Mobil:
Bjarke Krarup
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: fam.krarup@mail.dk
Mobil:
Mikael Zink
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: Mikale-zink@hotmail.com
Mobil:
Torben Nielsen
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: torben0401@ofir.dk
Mobil:
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber