Aktivitetskalender
<oktober 2017>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Thisted FC
Thisted FC
Adresse:
Thisted FC
Hjemmeside:
Stiftet:
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Torben Overgaard
FCM Klubsamarbejdet repræsentant
Tlf:
E-mail: to@thistedfc.dk
Mobil:
Morten Fjord Stengaard
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant
Tlf:
E-mail: mfstengaard@gmail.com
Mobil:
Michael Bjørn
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: bjornene@mail.dk
Mobil: 20752517
Knud Skov
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: knudskov1@live.dk
Mobil: 51363760
Brian Hangaard
Bestyrelse
Tlf: 97 91 15 18
E-mail: hangaard@youmail.dk
Mobil: 40 29 71 43
Regin Iversen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: koebmand@jesperhus.dk
Mobil: 28550723
Jan Mejlgaard
Bestyrelse, Senior Træner
Tlf:
E-mail: jfmejlgaard@mail.dk
Mobil: 20971066
Gitte Søndergaard
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: gitte@soendergaard.mail.dk
Mobil: 22999428
Helle Vegeberg Larsen
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: hvogtbl@tiscali.dk
Mobil: 26673518
Peter Brohm
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: peterbrohm@hotmail.com
Mobil: 23721676
Dan Kirk
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: dankirk@mvbmail.dk
Mobil: 51285170
Kim Salomonsen
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: kampfordeler@thistedfc.dk
Mobil: 23257214
Per Sixhøj
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: six@live.dk
Mobil:
Dorthe Lillelund Iversen
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: lillelundiversen@gmail.com
Mobil: 61 31 67 77
Jacob Svane
Herre U7 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: juliamortensen@live.dk
Mobil: 21 72 80 01
Amir Karahalilovic
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: karahalilovic@live.dk
Mobil: 51 70 44 22
Claus Lykke
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: lykkehoejbak@gmail.com
Mobil: 20 92 99 16
Jesper Stilling
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: jst@brixkamp.dk
Mobil: 29 13 35 33
Daniel Rokkjær
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: rolleborg@live.dk
Mobil: 61 39 59 86
Birger Dengsøe
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: birger@dengsoe.eu
Mobil: 22 13 18 22
Lars Kjærsgaard
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: luise_lars@hotmail.com
Mobil: 24 41 57 92
Flemming Olesen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: nordthy@mvbmail.dk
Mobil: 24 41 57 92
Bjarne Hald
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: bhald@get2net.dk
Mobil: 51 92 36 26
Brian Bech
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: hellethomsenbech@ofir.dk
Mobil: 28 35 14 78
Troels Eskerod
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: t.ekserod@mail.dk
Mobil: 25 39 42 37
Bo Immersen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: boimmersen@hotmail.com
Mobil: 51 94 88 02
Torben Poulsen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: torben.poulsen@rg.dk
Mobil: 40 17 23 93
Morten Uhlig
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: faaborguhlig@gmail.com
Mobil: 24 64 15 95
Michael Overgaard
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: mo@thistedforsikring.dk
Mobil: 40 10 31 55
Jeppe Hundahl
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: jeppehundahl@msil.dk
Mobil: 96 17 70 11
Frederik Brøchner
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: forsythiavej14@hotmail.com
Mobil: 20 35 75 28
Diim Tønning
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: steentnn@hotmail.com
Mobil: 50 29 25 00
Flemming Toftdahl
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: flemming.toftdal@unilever.com
Mobil: 26 12 67 41
Emir Sibic
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: esi@thydata.dk
Mobil: 23 72 57 63
Jan Eriksen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: eriksenjan@live.dk
Mobil: 20 44 21 11
Kristian Gasberg
Herre U12 Træner, Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: kristiangasberg7@hotmail.com
Mobil: 22 38 64 62
Henrik Christensen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: henrik.2.christensen@skat.dk
Mobil: 21 25 58 85
Benny Olesen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: beo@tican.dk
Mobil: 23 38 33 33
Jacob Jensen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: jacob-bean-jensen@hotmail.com
Mobil: 22 83 07 84
Kim Thomsen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: nda@nda-thisted.dk
Mobil: 20 64 28 33
Michael Nørgaard
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: dm.noergaard@email.dk
Mobil: 29 40 91 77
Michael Jacobsen
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: jacobsen@kiratin.dk
Mobil: 30 35 07 62
Jeppe Røge
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: jeppe_kr@hotmail.dk
Mobil: 23 64 42 06
Jesper Roed
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: kromannroed@yahoo.dk
Mobil: 30 70 15 59
Jonas Bliksted
Herre U15 Træner, Træner
Tlf:
E-mail: jonasbliksted@gmail.com
Mobil: 28 43 62 47
Frederik Olsen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: fred_fjeld@hotmail.com
Mobil: 21 72 10 84
Thomas Thorsen
Herre U15 Træner, Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: simmethorsen8@hotmail.com
Mobil: 21 96 78 56
Torben Overgaard
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: overgaardtorben@gmail.com
Mobil: 51 32 63 49
Jan Møller
Herre U17 Træner, Senior Træner
Tlf:
E-mail: jam@thisted.dk
Mobil: 24652161
Steen Bjørn
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: vorupore@live.dk
Mobil: 40895771
Jonas Serup
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: jonas_serup@hotmail.com
Mobil: 27503713
Christian Flindt Bjerg
Herre U19 Træner
Tlf:
E-mail: cfbjerg@yahoo.dk
Mobil: 29857760
Aksel Grison
Målmandstræner
Tlf:
E-mail: akselgrison@gmail.com
Mobil: 28972255
Ole Østergaard
Målmandstræner
Tlf:
E-mail: olekoralvej10@hotmail.com
Mobil: 40735543
Simon Gasberg
Målmandstræner
Tlf:
E-mail: simon-gasberg@hotmail.com
Mobil: 26288760
Brian Hangaard
Senior Træner
Tlf:
E-mail: hangaard@youmail.dk
Mobil: 40297143
Gotfred Schmidt
Senior Træner
Tlf:
E-mail: gotfred-schmidt@skolekom.dk
Mobil: 25673633
Peter Stephansen
Senior Træner
Tlf:
E-mail: peterstep@mail.dk
Mobil: 26255278
Heidi Neergaard
Pige U8 Træner
Tlf:
E-mail: heidi_nielsen16@hotmail.com
Mobil: 21 79 83 91
Thomas Holst
Pige U8 Træner
Tlf:
E-mail: thholst77@gmail.com
Mobil: 40 14 51 28
Tom Klausen
Pige U9 Træner, Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: t.klausen@sport.dk
Mobil: 22 99 66 89
Johnny Hansen
Pige U9 Træner, Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: familien.hansen5@hotmail.dk
Mobil: 24 47 43 64
Lars Hansen
Pige U9 Træner, Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: pemma@privat.dk
Mobil: 23 43 16 58
Henning Zefting
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: fam.zefting@dlgpost.dk
Mobil: 40 31 34 66
Henrik Lukassen
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: hlu@njafurniture.dk
Mobil: 40 98 02 05
Malene Gregersen
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: coboy@sol.dk
Mobil: 40 76 13 20
Frank Chr. Olesen
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: frank.olesen@hotmail.dk
Mobil: 60 49 11 60
Bent Andersen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: andersen.bent@sol.dk
Mobil: 30 30 47 17
Tommy Nørgaard
Pige U14 Træner
Tlf:
E-mail: tono@lemu.dk
Mobil: 24 84 36 26
Kasper Nørgaard
Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: lgstednrgaard@gmail.com
Mobil: 26 17 41 06
Kim Hansen
Pige U18 Træner
Tlf:
E-mail: kimhansen1963@hotmail.com
Mobil: 20155205
Bente Trans
Pige U18 Træner
Tlf:
E-mail: bt@dfi-geisler.com
Mobil: 51551119
Sanne Mortensen
Holdleder
Tlf:
E-mail: sanne@thistedfc.dk
Mobil: 22984518
Kim Kristensen
Holdleder
Tlf:
E-mail: vimmerby@outlook.com
Mobil: 30263339
Amir Karahalilvic
Holdleder
Tlf:
E-mail: karahalilovic@live.dk
Mobil: 51704422
Dan Kirk
Holdleder
Tlf:
E-mail: dankirk@mvbmail.dk
Mobil: 51 28 51 70
Jan Kjær
Holdleder
Tlf:
E-mail: jan.kjaer@mvb.net
Mobil: 20 32 09 99
Michael Søgaard
Holdleder
Tlf:
E-mail: mksoegaard@gmail.com
Mobil: 25 33 64 52
Henrik Kloster
Holdleder
Tlf:
E-mail: jhk@mvbmail.dk
Mobil: 30 70 01 03
Jesper Kirk
Holdleder
Tlf:
E-mail: frimor@kirk.mail.dk
Mobil: 23 29 60 30
Tina Skaarup
Holdleder
Tlf:
E-mail: lerpyttervej@mail.dk
Mobil: 21 68 09 57
Morten Løgsted
Holdleder, Træner
Tlf:
E-mail: mortenkaffe@hotmail.dk
Mobil: 30 12 50 55
Signe Rønn
Herre U5 Træner, Pige U5 Træner
Tlf:
E-mail: roenn.signe@gmail.com
Mobil: 22 93 91 15
Mie Ernst
Træner
Tlf:
E-mail: mpj@mvbmail.dk
Mobil: 61 70 12 79
Hans Jeppesen
Træner
Tlf:
E-mail: hj@revisionlimfjord.dk
Mobil: 23 30 32 03
Peder Kongsgaard
Træner
Tlf:
E-mail: pederkongsgaard@hotmail.com
Mobil: 24 60 00 09
Lise Josefsen
Træner
Tlf:
E-mail: ljos@nykredit.dk
Mobil:
Torben Kjær
Træner
Tlf:
E-mail: torben@laniel.dk
Mobil: 21664994
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber