Aktivitetskalender
<april 2018>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Borris IF
Borris IF
Adresse:
Borris IF
Hjemmeside:
Stiftet:
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Svend-Erik Alstrup Jensen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Teknikmærkeambassadør
Tlf: 97 36 64 90
E-mail: seaj@vestas.com
Mobil: 25 12 29 80
Henning Iversen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: Henning@lindvigvvs.dk
Mobil: 50 95 31 25
Jonas Houmann
Bestyrelse, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: jho@nordlux.dk
Mobil: 40 70 16 11
Anders Buhl
Bestyrelse, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: andersbuhl@outlook.com
Mobil: 22 93 24 25
Peder Knudsen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: peder_knudsen@hotmail.com
Mobil: 51 18 25 12
Jan Hansen
Herre U12 Træner, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: ajhansen@live.dk
Mobil: 40 71 95 17
Keld Frimor
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: elkeld@mail.dk
Mobil: 30 95 48 38
Jeppe Vestergaard
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: mjvestergaard@gmail.com
Mobil: 20 90 56 99
Søren Bækgård
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: soeren92@hotmail.com
Mobil: 60 21 39 97
Leo Kristensen
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: leo.k@mail.dk
Mobil: 40470696
Niels B Olesen
Pige U12 Træner, Pige U13 Træner, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: niel4142@gmail.com
Mobil: 23 96 78 52
Ole Pedersen
Pige U12 Træner, Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: samantha@hotmail.dk
Mobil: 25632629
Charlotte Bech Nielsen
Kasserer
Tlf:
E-mail: charlotte.nielsen.bif@gmail.com
Mobil: 27 12 50 67
Anne Mette Jørgensen
Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: amj_seaj@hotmail.com
Mobil: 27 50 59 67
Anne-Kristine Jansen
Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: ak.jansen@mail.tele.dk
Mobil: 40 11 60 58
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber