Aktivitetskalender
<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner RØDDERNE:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Ejstrupholm IF
Ejstrupholm IF
Adresse:
Ejstrupholm IF
Ågade 2
7361 Ejstrupholm
Tlf. 42155359
Hjemmeside:
Stiftet:
1. august 1931
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Lars Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant
Tlf:
E-mail: larsrindomnielsen@gmail.com
Mobil: 22623078
Klaus Hansen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant
Tlf:
E-mail: thyregodvej@privat.dk
Mobil:
Kjeld Andersen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: ka@mfc.dk
Mobil: 22323249
Kaj Jensen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: bjergjensen@hotmail.com
Mobil: 29403977
Dorthe Topbjerg Nielsen
Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: kdorthe@hotmail.com
Mobil:
Henrik Nielsen
Bestyrelse, Herre U14 Træner, Seniorudvalg, Sponsorudvalg
Tlf:
E-mail: henriknielsen1978@hotmail.com
Mobil: 42155359
Martin Visti Kristensen
Bestyrelse, Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: visti.no9@gmail.com
Mobil: 51369925
Steffen Jensen
Bestyrelse, Herre U14 Træner, Kampfordeler, Kasserer
Tlf:
E-mail: sbj@bdo.dk
Mobil: 41890012
Linda Hansen
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: thyegodvej@privat.dk
Mobil: 93391950
Morten Pedersen
Herre U9 Træner, Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: morten@heoa.dk
Mobil: 21411225
Casper Bamberg Ernstsen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: bamberg@gmail.com
Mobil: 81732245
Bjarke Jahn
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: bjahn@icloud.com
Mobil: 22860284
Thomas Jahn
Senior Træner
Tlf:
E-mail: b.jahn@stofanet.dk
Mobil: 20636082
Ulrik Lauersen
Pige U8 Træner
Tlf:
E-mail: ulrik.lauersen@hotmail.com
Mobil: 61171211
Ricco Madsen
Pige U9 Træner, Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: rm@abvc.dk
Mobil: 31261591
Lene Kristensen
Pige U13 Træner, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: lenek77@hotmail.com
Mobil: 22992123
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber