Aktivitetskalender
<august 2019>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Ejstrupholm IF
Ejstrupholm IF
Adresse:
Ejstrupholm IF
Ågade 2
7361 Ejstrupholm
Tlf. 93391950
Hjemmeside:
www.ejstrupholmif.dk
Stiftet:
1. august 1931
Beskrivelse:
Ejstrupholm IF og Nørre Snede GF indgår i et klubsamarbejde.
Ledere og trænere:
Lars Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, FCM Teknikmærkeambassadør
Tlf:
E-mail: larsrindomnielsen@gmail.com
Mobil: 22623078
Klaus Hansen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, FCM Teknikmærkeambassadør
Tlf:
E-mail: thyregodvej@privat.dk
Mobil: 20493767
Kaj Jensen
Bestyrelse, Seniorudvalg, Sponsorudvalg
Tlf:
E-mail: bjergjensen@hotmail.com
Mobil: 29403977
Thomas Jahn
Bestyrelse, Senior Træner
Tlf:
E-mail: b.jahn@stofanet.dk
Mobil: 20636082
Keld Andersen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: kmba@hotmail.com
Mobil: 42791407
Linda Hansen
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: thyegodvej@privat.dk
Mobil: 93391950
Lene Kristensen
Bestyrelse, Pige U7 Træner, Pige U8 Træner, Pige U9 Træner, Pige U10 Træner, Pige U11 Træner, Pige U13 Træner, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: lenek77@hotmail.com
Mobil: 22992123
Henning Post
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: viborg99@gmail.com
Mobil: 20290777
Theiss Søndergaard
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: t.soender@hotmail.com
Mobil: 29840678
Finn Brostrup
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: finn.brostrup@gmail.com
Mobil: 60717245
Bodil Christensen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: bodilc.17@gmail.com
Mobil: 51703722
Casper Nielsen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: casperdupont85@gmail.com
Mobil: 30241679
Brian Jørgensen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: bjo@zurface.dk
Mobil:
Maryno Kristensen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: maryna.k.kristensen@gmail.com
Mobil:
Carsten Bennetsen
Herre U10 Træner, Herre U11 Træner, Kampfordeler
Tlf:
E-mail: kildebakken51@gmail.com
Mobil: 27755898
Thomas Jonassen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: thomasjonassen75@gmail.dk
Mobil: 51599827
Morten Pedersen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: morten@heoa.dk
Mobil: 21411225
Casper Bamberg Ernstsen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: bamberg@gmail.com
Mobil: 81732245
Henrik Jeppesen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: hbj@fibointercon.com
Mobil: 60803377
Kenneth Tipsmark Svarre
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: k.svarre78@gmail.com
Mobil: 20118962
Steffen Jensen
Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: sbj@bdo.dk
Mobil: 41890012
Karsten Dyrby Thomsen
Senior Træner
Tlf:
E-mail: k.dyrby@live.dk
Mobil: 42166992
Marianne Jonassen
Pige U7 Træner, Pige U8 Træner, Pige U9 Træner, Pige U10 Træner, Pige U11 Træner, Pige U12 Træner, Pige U13 Træner, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: marianne.jonassen@hotmail.com
Mobil: 22443644
Spillere:
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber