Aktivitetskalender
<juli 2018>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Ejstrupholm IF
Ejstrupholm IF
Adresse:
Ejstrupholm IF
Ågade 2
7361 Ejstrupholm
Tlf. 93391950
Hjemmeside:
www.ejstrupholmif.dk
Stiftet:
1. august 1931
Beskrivelse:
Ejstrupholm IF og Nørre Snede GF indgår i et klubsamarbejde.
Ledere og trænere:
Lars Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, FCM Teknikmærkeambassadør
Tlf:
E-mail: larsrindomnielsen@gmail.com
Mobil: 22623078
Klaus Hansen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, FCM Teknikmærkeambassadør
Tlf:
E-mail: thyregodvej@privat.dk
Mobil: 20493767
Kaj Jensen
Bestyrelse, Seniorudvalg, Sponsorudvalg
Tlf:
E-mail: bjergjensen@hotmail.com
Mobil: 29403977
Dorthe Topbjerg Nielsen
Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U7 Træner, Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: kdorthe@hotmail.com
Mobil:
Kjeld Andersen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: ka@mfc.dk
Mobil: 22323249
Steffen Jensen
Bestyrelse, Herre U15 Træner, Kasserer
Tlf:
E-mail: sbj@bdo.dk
Mobil: 41890012
Linda Hansen
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: thyegodvej@privat.dk
Mobil: 93391950
Winnie Pedersen
Bestyrelse
Tlf: 41195096
E-mail: wpedersen@hotmail.com
Mobil: 41195096
Karina Østergaard
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: k.ostergaard@live.dk
Mobil: 22990340
Erik Lund
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: el@nrsnedevarme.dk
Mobil: 40325255
Carsten Bennetsen
Herre U9 Træner, Herre U10 Træner, Kampfordeler
Tlf:
E-mail: kildebakken51@gmail.com
Mobil: 27755898
Thomas Jonassen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: thomasjonassen75@gmail.dk
Mobil: 51599827
Morten Pedersen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: morten@heoa.dk
Mobil: 21411225
Casper Bamberg Ernstsen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: bamberg@gmail.com
Mobil: 81732245
Henrik Jeppesen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: hbj@fibointercon.com
Mobil: 60803377
Kenneth Tipsmark Svarre
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: k.svarre78@gmail.com
Mobil: 20118962
Henrik Nielsen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: henriknielsen1978@hotmail.com
Mobil: 42155359
Karsten Dyrby Thomsen
Senior Træner
Tlf:
E-mail: k.dyrby@live.dk
Mobil: 42166992
Thomas Jahn
Senior Træner
Tlf:
E-mail: b.jahn@stofanet.dk
Mobil: 20636082
Lene Kristensen
Pige U7 Træner, Pige U8 Træner, Pige U9 Træner, Pige U10 Træner, Pige U11 Træner, Pige U13 Træner, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: lenek77@hotmail.com
Mobil: 22992123
Marianne Jonassen
Pige U7 Træner, Pige U8 Træner, Pige U9 Træner, Pige U10 Træner, Pige U11 Træner, Pige U12 Træner, Pige U13 Træner, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: marianne.jonassen@hotmail.com
Mobil: 22443644
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber