Aktivitetskalender
<oktober 2019>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Alhedens IF
Alhedens IF
Adresse:
Alhedens IF
Hjemmeside:
http://www.frederiks-aif.dk/
Stiftet:
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Anders Bertel
FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Herre U12 Træner, Seniorudvalg, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: abertel@hotmail.com
Mobil: 41719525
Poul-Erik Clausen
Bestyrelse, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: pec@havredal.dk
Mobil: 29410860
Rene Sørensen
Ungdomsudvalg, Herre U15 Træner, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: res@webspeed.dk
Mobil: 20431901
Sanne Thomsen
Herre U6 Træner, Herre U5 Træner, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: sanne_thomsen@live.dk
Mobil: 51 50 44 14
Hanne K. Johansen
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: hanneg14@hotmail.com
Mobil: 60 13 78 67
Søren Larsen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: soelar80@gmail.com
Mobil: 22 58 60 11
Bent Nørgård
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: bentbelle@hotmail.com
Mobil: 23 42 54 01
Michael Pagh
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: m.pagh81@hotmail.com
Mobil: 22 75 70 28
Ann Dora Meier
Herre U9 Træner, Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: anndora1983@gmail.com
Mobil: 52 30 23 36
Lars Lyngholm
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: larslyngholm@live.dk
Mobil: 61 46 50 21
Mads P. Pindstofte
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: pindstofte@fibermail.dk
Mobil: 40 80 21 22
Brian Skov Østergaard
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: brian@poleg.dk
Mobil: 41 32 66 00
Jonas Jensen
Herre U12 Træner, Sponsorudvalg, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: jonassteiniche@yahoo.dk
Mobil: 40 14 58 06
John Jacobsen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: john-heidi@hotmail.com
Mobil: 20894164
Henrik Mortensen
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: henm2803@gmail.com
Mobil: 22 99 42 52
Sven Saabye
Herre U15 Træner, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: svsaabye@gmail.com
Mobil: 40 70 17 97
Mads Klink Skjøde
Senior Træner, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: madsklink@live.dk
Mobil: 42 19 65 49
Tage Johansen
Kampfordeler, Pige U18 Træner
Tlf:
E-mail: tage-johansen@jubii.dk
Mobil: 40 79 79 54
Maiken Danielsen
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: maiken.dalsgaard.danielsen@gmail.com
Mobil: 61 28 51 85
Maria Dürr Rasmussen
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: mariajernbanegade@hotmail.com
Mobil: 40 63 08 98
Spillere:
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber