Aktivitetskalender
<juli 2018>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Buspartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Hammerum IF
Hammerum IF
Adresse:
Hammerum IF
Frølundvej 79
7400 Herning
Tlf. 20279618
Hjemmeside:
www.hammerumif.dk
Stiftet:
Beskrivelse:
Fodboldklub - ungdom og senior. Piger og drenge.
Ledere og trænere:
Allan Overgaard Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Medlem FCM Klubsamarbejdet Områdeudvalg, Bestyrelse, Pige U15 Træner, Holdleder
Tlf: 51152433
E-mail: an@bloomingville.com
Mobil:
Bo Mortensen (formand)
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf: 97119818
E-mail: skelbo@fibermail.dk
Mobil: 20279618
Jesper Happle Sørensen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: Jehas@tdc.dk
Mobil:
Morten Kragelund
Herre U6 Træner
Tlf:
E-mail: mortenkragelund@hotmail.com
Mobil: 21461745
Jesper Holme Kalhave
Herre U6 Træner
Tlf:
E-mail: jeka@actonacompany.com
Mobil:
jan Poulsen
Herre U6 Træner
Tlf:
E-mail: jmp@ege.dk
Mobil:
Goncalo Soares
Herre U7 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: goncalo.soares.slb@gmail.com
Mobil: 42482278
Claus Thomsen
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: dalius@youmail.dk
Mobil: 27599173
Ryan Stubkjær
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: stubbe83@hotmail.com
Mobil: 30295983
Henrik Jensen
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: jensen_575@hotmail.com
Mobil: 2970 4951
Christian Andersen
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: Christian.andersen@leica-geosystems.com
Mobil: 22287922
Mogens Buur
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: Mo.buur@gmail.com
Mobil: 21234322
Lars Henrik Bøyesen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: Loneboyesen@live.dk
Mobil:
Wissam Svinth Salhani
Herre U8 Træner
Tlf: 24672474
E-mail: Wissamogtina@gmail.com
Mobil:
Jonas Würtz
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: Jonas0602@hotmail.com
Mobil: 21809578
Rikke Kaastrup-Hansen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: Rikke@kaastrup-hansen.dk
Mobil:
Martin Bach
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: martinbach@hotmail.dk
Mobil: 26111117
Ole Villads Hansen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: ole.hansen1@letkob.net
Mobil: 25723478
Bo Breinbjerg
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: bo.breinbjerg@gmail.com
Mobil: 40969395
Svend Hedegaard Christensen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: sec@hmebeton.dk
Mobil: 21602160
Mads Harder
Herre U10 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: Mh@boconcept.com
Mobil:
Kim Holmberg Andersen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: Kim@holmberg-andersen.dk
Mobil:
Jesper Timmermann
Herre U10 Træner, Pige U12 Træner
Tlf: 52347845
E-mail: Jesper.timmermann@gmail.com
Mobil:
Benjamin Bertelsen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: Bb@4improve.dk
Mobil:
Claus Tang
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: Claustang@msn.com
Mobil:
Aage Stampe
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: Ast@hedegaard-agro.dk
Mobil:
Ann Simonsen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: annsimonsen@hotmail.com
Mobil: 53462751
Thomas Kristensen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: thomas.kristensen30@skolekom.dk
Mobil: 40931234
Rune Schmidt
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: Runefoot@live.dk
Mobil: 21967798
Henrik Abildgaard
Herre U12 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Henrikabildgaard@me.com
Mobil: 23376469
Bo Stampe
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: stampes@mail.dk
Mobil: 20461333
Rune Bjørn Nielsen
Herre U12 Træner, Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: rune.nielsen@gmail.com
Mobil: 40427999
John Nyby
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: nimognyby@mail.dk
Mobil: 42201748
Jette Bækgaard
Herre U13 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: jettebaekgaard@yahoo.dk
Mobil: 40 34 12 26
Jens Berthel Askou (sportslig konsulent)
Herre U13 Træner, Ungdomskonsulent
Tlf:
E-mail: jensberthelaskou@hotmail.com
Mobil:
Claus Minds
Herre U13 Træner
Tlf: 97118028
E-mail: claus@cc-contractor.dk
Mobil: 40624611
Martin Beck
Herre U13 Træner, Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: Mhb@systemtransport.eu
Mobil:
Morten Andersen
Herre U13 Træner
Tlf: 60188072
E-mail: Cpuflag@gmail.com
Mobil:
Morten Nielsen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: Skiborris@me.com
Mobil: 20440868
Helle Kold Minds
Herre U13 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: koldminds@gmail.com
Mobil: 60507747
Thomas Dahl
Herre U14 Træner
Tlf: 60201603
E-mail: thomas.dahl@kvickly.dk
Mobil: 20591055
Lars Mertner
Herre U14 Træner
Tlf: 97209938
E-mail: lars.mertner@gmail.com
Mobil:
Kurt Engstrøm
Herre U14 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: fam.visti@hotmail.com
Mobil:
Viggo Vendelbo Johannesen
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: Lundjohannesen@gmail.com
Mobil: 27791430
Jesper Eskildsen
Herre U15 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: je@uggerhoej.dk
Mobil: 29257698
Thomas Vejrup
Herre U15 Træner
Tlf: 97209760
E-mail: Thomasvejrup@post.tele.dk
Mobil:
Glen Simonsen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: Walton.simonsen@gmail.com
Mobil:
Peter Balle Olsen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: Peter@p-v.dk
Mobil:
Ronni Lindeberg Viby
Herre U16 Træner
Tlf: 97217967
E-mail: egeslund@mail.dk
Mobil: 53539894
Poul Skovgaard
Herre U16 Træner
Tlf: 97116911
E-mail: ps@eastdk.com
Mobil: 20133739
Morten Vestergaard
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: Morten17@gmail.com
Mobil:
Steen Gade
Sponsorudvalg
Tlf: 97116666
E-mail: steen@happyadvertising.dk
Mobil:
Maria Beck
Pige U9 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: mariabeck@jubii.dk
Mobil:
Janne Hoffmann
Pige U12 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Jannespeich@hotmail.com
Mobil:
Henrik Hoffmann
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: hho@kpc.dk
Mobil: 22727377
Henrik Ager
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: ha@ibf.dk
Mobil: 25575147
Anders Nielsen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: Anders@maddie77.dk
Mobil:
Margit Buelund
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf: 29869654
E-mail: margith@buelund.com
Mobil: 30292840
Tommy Boesgaard
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: Tommyboesgaard@hotmail.com
Mobil: 20325057
Elsebeth Østergaard (Parafodbold)
Træner
Tlf:
E-mail: Elsebeth@fixoni.dk
Mobil: 31264760
Carsten Sjørvad (Parafodbold)
Træner
Tlf:
E-mail: carstens@alpi.dk
Mobil: 61550474
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber