Aktivitetskalender
<september 2019>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Hammerum IF
Hammerum IF
Adresse:
Hammerum IF
Frølundvej 79
7400 Herning
Tlf. 20279618
Hjemmeside:
www.hammerumif.dk
Stiftet:
Beskrivelse:
Fodboldklub - ungdom og senior. Piger og drenge.
Ledere og trænere:
Allan Overgaard Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Medlem FCM Klubsamarbejdet Områdeudvalg, Bestyrelse, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner, Holdleder
Tlf: 51152433
E-mail: aon7@icloud.com
Mobil:
Bo Mortensen (formand)
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf: 97119818
E-mail: skelbo@fibermail.dk
Mobil: 20279618
Glen Simonsen
Bestyrelse, Herre U12 Træner, Herre U16 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Walton.simonsen@gmail.com
Mobil:
Jesper Happle Sørensen
Bestyrelse, Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: Jehas@tdc.dk
Mobil:
Poul Skovgaard
Bestyrelse
Tlf: 20133739
E-mail: Ps@eastdk.com
Mobil:
Jesper Holme Kalhave
Herre U6 Træner
Tlf:
E-mail: jeka@actonacompany.com
Mobil:
Morten Kragelund
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: mortenkragelund@hotmail.com
Mobil: 21461745
Casper Lago Risom
Herre U7 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Casper_risom@hotmail.com
Mobil: 29929712
Tolga Tekin
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: Tolga@loneskokken.dk
Mobil: 22766812
Jonas Kirkeby (Sportslig konsulent)
Herre U8 Træner, Ungdomskonsulent
Tlf:
E-mail: Jonkir_7@hotmail.com
Mobil: 26850538
Thomas Ravn
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: Thomas-ravn@live.com
Mobil:
Goncalo Soares
Herre U8 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: goncalo.soares.slb@gmail.com
Mobil: 42482278
Claus Thomsen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: dalius@youmail.dk
Mobil: 27599173
Ryan Stubkjær
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: stubbe83@hotmail.com
Mobil: 30295983
Henrik Jensen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: jensen_575@hotmail.com
Mobil: 2970 4951
Christian Andersen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: Christian.andersen@leica-geosystems.com
Mobil: 22287922
Mogens Buur
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: Mo.buur@gmail.com
Mobil: 21234322
Wissam Svinth Salhani
Herre U9 Træner
Tlf: 24672474
E-mail: Wissamogtina@gmail.com
Mobil:
Lars Trier Kjær
Herre U9 Træner
Tlf: 20496335
E-mail: Sonymobildk@gmail.dk
Mobil:
Jonas Würtz
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: Jonas0602@hotmail.com
Mobil: 21809578
Rikke Kaastrup-Hansen
Herre U10 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Rikke@kaastrup-hansen.dk
Mobil:
Henrik Ager
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: ha@ibf.dk
Mobil: 25575147
Kim Holmberg Andersen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: Kim@holmberg-andersen.dk
Mobil:
Jesper Timmermann
Herre U11 Træner, Pige U13 Træner, Kasserer
Tlf: 52347845
E-mail: Jesper.timmermann@gmail.com
Mobil:
Søren Lautrup
Herre U11 Træner
Tlf: 60192279
E-mail: Slautrup2110@gmail.com
Mobil:
Ann Simonsen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: annsimonsen@hotmail.com
Mobil: 53462751
Ole Villads Hansen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: ole.hansen1@letkob.net
Mobil: 25723478
Svend Hedegaard Christensen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: sec@hmebeton.dk
Mobil: 21602160
Mads Harder
Herre U11 Træner, Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: Mh@boconcept.com
Mobil:
Thomas Kristensen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: thomas.kristensen30@skolekom.dk
Mobil: 40931234
Benjamin Bertelsen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: Bnbertelsen@gmail.com
Mobil:
Claus Tang
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: Claustang@msn.com
Mobil:
Aage Stampe
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: Ast@hedegaard-agro.dk
Mobil:
Henrik Abildgaard
Herre U13 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Henrikabildgaard@me.com
Mobil: 23376469
Bo Stampe
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: stampes@mail.dk
Mobil: 20461333
John Nyby
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: nimognyby@mail.dk
Mobil: 42201748
Jan Buskbjerg
Herre U13 Træner, Holdleder
Tlf: 97208454
E-mail: 1@2.com
Mobil:
Morten Andersen
Herre U14 Træner
Tlf: 60188072
E-mail: Cpuflag@gmail.com
Mobil:
Helle Kold Minds
Herre U14 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: koldminds@gmail.com
Mobil: 60507747
Jette Bækgaard
Herre U14 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: jettebaekgaard@yahoo.dk
Mobil: 40 34 12 26
Jens Berthel Askou
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: jensberthelaskou@hotmail.com
Mobil:
Claus Minds
Herre U14 Træner
Tlf: 97118028
E-mail: claus@cc-contractor.dk
Mobil: 40624611
Martin Beck
Herre U14 Træner, Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: Mhb@systemtransport.eu
Mobil:
Lars Mertner
Herre U15 Træner
Tlf: 97209938
E-mail: lars.mertner@gmail.com
Mobil:
Kurt Engstrøm
Herre U15 Træner, Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: fam.visti@hotmail.com
Mobil:
Viggo Vendelbo Johannesen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: Lundjohannesen@gmail.com
Mobil: 27791430
Thomas Dahl
Herre U15 Træner
Tlf: 60201603
E-mail: thomas.dahl@kvickly.dk
Mobil: 20591055
Poul Skovgaard
Herre U16 Træner
Tlf: 97116911
E-mail: ps@eastdk.com
Mobil: 20133739
Jesper Eskildsen
Herre U16 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: je@uggerhoej.dk
Mobil: 29257698
Thomas Vejrup
Herre U16 Træner
Tlf: 97209760
E-mail: Thomasvejrup@post.tele.dk
Mobil:
Peter Balle Olsen
Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: Peter@p-v.dk
Mobil:
Ronni Lindeberg Viby
Senior Træner
Tlf: 97217967
E-mail: egeslund@mail.dk
Mobil: 53539894
Morten Vestergaard
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: Morten17@gmail.com
Mobil:
Steen Gade
Sponsorudvalg
Tlf: 97116666
E-mail: steen@happyadvertising.dk
Mobil:
Rune Bjørn Nielsen
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: rune.nielsen@gmail.com
Mobil: 40427999
Tommy Boesgaard
Pige U10 Træner, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: Tommyboesgaard@hotmail.com
Mobil: 20325057
Rikke Bossen-Thomsen
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: R@bossen-thomsen.dk
Mobil: 27282080
Mette Abildgaard
Pige U10 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Hmabildgaard@gmail.com
Mobil: 28497742
Lars Witt
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: Lars.witt@mail.dk
Mobil: 20431382
Tinne Brødbæk
Pige U13 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Tinne71@gmail.com
Mobil: 87465034
Janne Hoffmann
Pige U13 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Jannespeich@hotmail.com
Mobil:
Henrik Hoffmann
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: hho@kpc.dk
Mobil: 22727377
Margit Buelund
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf: 29869654
E-mail: margith@buelund.com
Mobil: 30292840
Kim Birch Lauridsen
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: Kim.anja@hotmail.com
Mobil:
Charlotte Bækgaard
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: 51230057@gmail.com
Mobil: 51230057
Elsebeth Østergaard (Parafodbold)
Træner
Tlf:
E-mail: Elsebeth@fixoni.dk
Mobil: 31264760
Carsten Sjørvad (Parafodbold)
Træner
Tlf:
E-mail: carstens@alpi.dk
Mobil: 61550474
Spillere:
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber