Aktivitetskalender
<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Hammerum IF
Hammerum IF
Adresse:
Hammerum IF
Frølundvej 79
7400 Herning
Tlf. 20279618
Hjemmeside:
www.hammerumif.dk
Stiftet:
Beskrivelse:
Fodboldklub - ungdom og senior. Piger og drenge.
Ledere og trænere:
Allan Overgaard Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Medlem FCM Klubsamarbejdet Områdeudvalg, Bestyrelse, Pige U13 Træner
Tlf: 51152433
E-mail: an@bloomingville.com
Mobil:
Henrik Hoffmann
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: hho@kpc.dk
Mobil: 22727377
Bo Mortensen (formand)
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf: 97119818
E-mail: skelbo@fibermail.dk
Mobil: 20279618
Jesper Happle Sørensen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: Jehas@tdc.dk
Mobil:
Rune Ejstrup
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: Runeejstrup@yahoo.dk
Mobil:
Christian Andersen
Herre U6 Træner
Tlf:
E-mail: Christian.andersen@leica-geosystems.com
Mobil: 22287922
Mogens Buur
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: Mo.buur@gmail.com
Mobil: 21234322
Lars Henrik Bøyesen
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: Loneboyesen@live.dk
Mobil:
Wissam Svinth Salhani
Herre U7 Træner
Tlf: 24672474
E-mail: Wissamogtina@gmail.com
Mobil:
Jonas Würtz
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: Jonas0602@hotmail.com
Mobil: 21809578
Rikke Kaastrup-Hansen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: Rikke@kaastrup-hansen.dk
Mobil:
Rune Bjørn Nielsen
Herre U8 Træner, Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: rune.nielsen@gmail.com
Mobil: 40427999
Jesper Timmermann
Herre U9 Træner
Tlf: 52347845
E-mail: Jesper.timmermann@gmail.com
Mobil:
Mogens Bæksted Baunsgaard
Herre U9 Træner
Tlf: 50576798
E-mail: Mbb@it.dk
Mobil:
Kim Holmberg Andersen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: Kim@holmberg-andersen.dk
Mobil:
Benjamin Bertelsen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: Bb@4improve.dk
Mobil:
Claus Tang
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: Claustang@msn.com
Mobil:
Aage Stampe
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: Ast@hedegaard-agro.dk
Mobil:
Jesper Eskildsen
Herre U10 Træner, Herre U14 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: je@uggerhoej.dk
Mobil: 29257698
John Nyby
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: nimognyby@mail.dk
Mobil: 42201748
Bo Stampe
Herre U11 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: stampes@mail.dk
Mobil: 20461333
Henrik Abildgaard
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: Henrikabildgaard@me.com
Mobil: 23376469
Jette Bækgaard
Herre U12 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: jettebaekgaard@yahoo.dk
Mobil: 40 34 12 26
Jens Berthel Askou (sportslig konsulent)
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: jensberthelaskou@hotmail.com
Mobil:
Claus Minds
Herre U12 Træner
Tlf: 97118028
E-mail: claus@cc-contractor.dk
Mobil: 40624611
Søren Jørgensen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: Sfj3112@gmail.com
Mobil:
Martin Beck
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: Mhb@systemtransport.eu
Mobil:
Mads Harder
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: Mh@boconcept.com
Mobil:
Lars Mertner
Herre U13 Træner
Tlf: 97209938
E-mail: lars.mertner@gmail.com
Mobil:
Kurt Engstrøm
Herre U13 Træner, Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: fam.visti@hotmail.com
Mobil:
Viggo Vendelbo Johannesen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: Lundjohannesen@gmail.com
Mobil: 27791430
Mads Peder Kristensen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: Madspederkristensen@me.com
Mobil:
Thomas Vejrup
Herre U14 Træner
Tlf: 97209760
E-mail: Thomasvejrup@post.tele.dk
Mobil:
Glen Simonsen
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: Walton.simonsen@gmail.com
Mobil:
Peter Balle Olsen
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: Peter@p-v.dk
Mobil:
Poul Skovgaard
Herre U15 Træner
Tlf: 97116911
E-mail: ps@eastdk.com
Mobil: 20133739
Ronni Lindeberg Viby
Herre U16 Træner, Herre U17 Træner
Tlf: 97217967
E-mail: egeslund@mail.dk
Mobil: 53539894
Patrick Nielsen
Herre U16 Træner, Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: Patrick.nielsen@live.dk
Mobil: 41692968
Simon Thordal
Herre U16 Træner, Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: Simonthordal95@gmail.com
Mobil: 51150860
Susanne Fruergaard
Herre U16 Træner, Herre U17 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Fruergaard70@gmail.com
Mobil:
Morten Vestergaard
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: Morten17@gmail.com
Mobil:
Steen Gade
Sponsorudvalg
Tlf: 97116666
E-mail: steen@happyadvertising.dk
Mobil:
Janne Hoffmann
Pige U11 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: Jannespeich@hotmail.com
Mobil:
Henrik Ager
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: ha@ibf.dk
Mobil: 25575147
Anders Nielsen
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: Anders@maddie77.dk
Mobil:
Tommy Boesgaard
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: Tommyboesgaard@hotmail.com
Mobil: 20325057
Jesper Nygaard
Pige U14 Træner
Tlf:
E-mail: Jespernygaard@gmail.com
Mobil:
Margit Buelund
Pige U15 Træner
Tlf: 29869654
E-mail: margith@buelund.com
Mobil: 30292840
Ole Thinggaard
Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: Olethinggaard@hotmail.com
Mobil: 28960722
Kim Birch Lauridsen
Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: Kim.anja@hotmail.com
Mobil:
Carsten Sjørvad (Parafodbold)
Træner
Tlf:
E-mail: carstens@alpi.dk
Mobil: 61550474
Elsebeth Østergaard (Parafodbold)
Træner
Tlf:
E-mail: Elsebeth@fixoni.dk
Mobil: 31264760
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber