Aktivitetskalender
<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Hanning Boldklub
Hanning Boldklub
Adresse:
Hanning Boldklub
Møllebakken 27
6900 SKJERN
Tlf. 30290174
Hjemmeside:
Stiftet:
16. september 2008
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Allan Skovgaard
FCM Klubsamarbejdet repræsentant
Tlf:
E-mail: pigsslumstrup@gmail.com
Mobil: 22787691
Morten Skou Jensen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant
Tlf: 97354208
E-mail: daff.morten@gmail.com
Mobil: 30290174
Karina Spandet Formand
Bestyrelse, Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: spandet3@gmail.com
Mobil: 20659308
Lars V. Hansen Altmuligmand
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: lvhansen29@gmail.com
Mobil: 97362929
Anette Ammittzbøl Kasser
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: anetteogtroels@gmail.com
Mobil: 22831006
Peter Hansen
Herre U6 Træner
Tlf: 24489438
E-mail: hansenpeter@hotmail.com
Mobil:
Allan Skovgård
Herre U7 Træner
Tlf: 22787691
E-mail: pigslumstrup@gmail.com
Mobil:
Eskild Tylvad
Herre U8 Træner
Tlf: 22622595
E-mail: hanninggaard@hanninggaard.dk
Mobil:
Michael Madsen
Herre U8 Træner
Tlf: 29452881
E-mail: mpm@vestas.com
Mobil:
Andreas Tylvad
Herre U9 Træner
Tlf: 23692829
E-mail: andreas.tylvad@gmail.com
Mobil:
Kenneth Plaugborg
Herre U9 Træner
Tlf: 42148876
E-mail: kpk@kibaek-pressenning.dk
Mobil:
Søren Qvist
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: annemarieqvist@hotmail.com
Mobil: 40491811
Andreas Tylvad
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: am.tylvad@gmail.com
Mobil: 23692829
Lene Jensen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: leneaj@pc.dk
Mobil: 40798450
Hans Henrik
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: amhhchr@privat.dk
Mobil: 22188460
Lars Hindbo
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: l.hindbo@live.dk
Mobil: 40470732
Tina Dalgaard
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: t-dalgaard@live.dk
Mobil: 25333216
Olav Tylvad (oldboys)
Senior Træner
Tlf: 97362650
E-mail: eotylvad@mail.dk
Mobil: 40892172
Peter Kjær
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: pekj@arlafoods.com
Mobil: 72177947
Anders Kornborg
Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: anders@saedding.dk
Mobil: 23804625
Marie Ammittzbøl
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: anetteogtroels@gmail.com
Mobil: 25338353
Anette Lotterup Nielsen
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: laikamus@hotmail.com
Mobil: 61713219
Mads Eriksen
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: mads.brock.eriksen@rksk.dk
Mobil: 61391194
Hanne Serup-Emborg
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: serup.emborg@gmail.com
Mobil: 20722049
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber