Aktivitetskalender
<juli 2019>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Hanning Boldklub
Hanning Boldklub
Adresse:
Hanning Boldklub
Solvangvej 6
6900 SKJERN
Tlf. 42178167
Hjemmeside:
Stiftet:
16. september 2008
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Allan Skovgaard
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Medlem FCM Klubsamarbejdet Områdeudvalg
Tlf:
E-mail: as.nyborg77@gmail.com
Mobil: 29859268
Tina Dyrholm
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse
Tlf:
E-mail: fam.dyrholm@gmail.com
Mobil:
Anette Ammittzbøl Kasser
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: anetteogtroels@gmail.com
Mobil: 22831006
Casper Holm
Herre U7 Træner
Tlf: ldh@fcm.dk
E-mail: 1981holm@gmail.com
Mobil: 30236706
Peter Hansen
Herre U8 Træner
Tlf: 24489438
E-mail: hansenpeter@hotmail.com
Mobil:
Allan Skovgård
Herre U10 Træner
Tlf: 29859268
E-mail: as.nyborg77@gmail.com
Mobil:
Anette Dahl Nørgaard
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: anette_noergaard@hotmail.com
Mobil: 26435492
Christian Reíx
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: c.k.rix@outlook.dk
Mobil: 21388536
Flemming Bol
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: flemming.boel@hotmail.com
Mobil: 52374813
Lars Hindbo
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: l.hindbo@live.dk
Mobil: 40470732
Tina Dalgaard
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: t-dalgaard@live.dk
Mobil: 25333216
Olav Tylvad (oldboys)
Senior Træner
Tlf: 97362650
E-mail: eotylvad@mail.dk
Mobil: 40892172
Peter Kjær
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: pekj@arlafoods.com
Mobil: 72177947
Anders Kornborg
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: anders@saedding.dk
Mobil: 23804625
Marie Ammittzbøl
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: anetteogtroels@gmail.com
Mobil: 25338353
Mads Eriksen
Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: mads.brock.eriksen@rksk.dk
Mobil: 61391194
Hans Henrik
Afdelingsleder , Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: amhhchr@privat.dk
Mobil: 22188460
Spillere:
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber