Aktivitetskalender
<oktober 2018>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Harboøre IF
Harboøre IF
Adresse:
Harboøre IF
Lemvigvej 9 a
7673 Harboøre
Hjemmeside:
http://www.xn--harboreif-p8a.dk
Stiftet:
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Ole Nees
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse
Tlf:
E-mail: nees@pc.dk
Mobil:
Jørgen Stefensen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: stefensen@gmail.com
Mobil:
Else Olesen
Bestyrelse, Pige U11 Træner, Kasserer
Tlf:
E-mail: elseolesen@hotmail.com
Mobil:
Thomas Frederiksen
Bestyrelse, Sponsorudvalg
Tlf:
E-mail: frederiksen.th@gmail.com
Mobil:
Anitta Andreasen
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: anittaandreasen@yahoo.dk
Mobil:
Johanne Berg
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: johanne@cilaj-energi.dk
Mobil:
Cliff Vejlby
Herre U7 Træner, Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: cliffvejlby@hotmail.com
Mobil:
Melina Nikolajsen
Herre U9 Træner, Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: wostre@msn.com
Mobil:
Peder Hummel
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: ph@h-uk.dk
Mobil:
Jørgen Eriksen
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: tjeriksen@post.tele.dk
Mobil:
Mads Bjerg
Herre U15 Træner, Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: mads.raul.bjerg@live.dk
Mobil:
Peder Lodahl
Herre U15 Træner, Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: peder_lodahl@hotmail.com
Mobil:
Allan Jensen
Senior Træner
Tlf:
E-mail: aj@vestjyskbank.dk
Mobil:
Lone Hummel
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: hummel@h-uk.dk
Mobil:
Pia Noermark
Pige U13 Træner, Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: pia.noermark@cheminova.com
Mobil:
Karl Godballe
Pige U15 Træner, Pige U16 Træner, Fodboldudvalg
Tlf: 97 83 51 15
E-mail: godballe.karl@gmail.com
Mobil: 22 24 51 15
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber