Aktivitetskalender
<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Herning KFUM
Herning KFUM
Adresse:
Herning KFUM
HP Hansens Vej 10
7400 Herning
Tlf. 25101924
Hjemmeside:
www.herningkfumfodbold.dk
Stiftet:
4. november 1911
Beskrivelse:
Byens klub - en klub i centrum af Herning
Ledere og trænere:
Jesper Gadegaard
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U6 Træner, Herre U10 Træner, Herre U5 Træner
Tlf:
E-mail: jespergadegaard@yahoo.com
Mobil: 25101924
Randi Pedersen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Kampfordeler
Tlf:
E-mail: kfum@post.tele.dk
Mobil: 21343296
Henrik Andersen
Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U6 Træner, Herre U5 Træner
Tlf:
E-mail: ha0707@gmail.com
Mobil: 21748501
Johnny Lauritsen
Bestyrelse, Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: jo@velfac.dk
Mobil: 23397588
Dennis Vands
Bestyrelse, Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: dennispedersenvands@outlook.com
Mobil: 52583500
Toke Juul
Bestyrelse, Herre U10 Træner, Sponsorudvalg
Tlf:
E-mail: tj@dominus.dk
Mobil: 53740405
Simone Vestergaard
Bestyrelse, Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: simone_vestergaard@live.dk
Mobil: 29363598
Jonas Søgård Nielsen
Bestyrelse, Sponsorudvalg, Fodboldudvalg
Tlf:
E-mail: jsogarde@gmail.com
Mobil: 28707102
Søren Caben Møller
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: scm@ht-bendix.dk
Mobil: 27790897
Maksym Bilyk
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: maxbilyk@hotmail.com
Mobil: 31519150
Annemette H. Lynggaard
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: annemetski@hotmail.com
Mobil: 27143662
Johnny R. Mørch
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: johnnyrmoerch@gmail.com
Mobil: 29894496
Kennet Langhoff
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: klanghoff@gmail.com
Mobil: 60723845
Thomas Ø. Lindholm
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: thomas-lindholm@hotmail.com
Mobil: 27635227
Heine Bilberg
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: heinebilberg@gmail.com
Mobil: 22866414
Daniel Hejberg
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: daniel.hejberg@gmail.com
Mobil: 60680584
Sharankan Sivanathan
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: a.sivanathan62@gmail.com
Mobil: 31355440
Jesper Langhoff
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: detgulehus140@gmail.com
Mobil: 28987153
Henrik Stoltenberg
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: restaurant_qa@hotmail.com
Mobil: 52179699
Mads Løntoft
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: mads729w@dblit.dk
Mobil: 61305736
Andreas K. Madsen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: andreasm2000@live.dk
Mobil: 60723845
Thanat Skovbjerg
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: skovbjerg1999@gmail.com
Mobil: 30117958
Jonas Buechek
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: jonas.buechek@gmail.com
Mobil: 31370728
Michael Thorsen
Herre U14 Træner, Herre U15 Træner, Senior Træner
Tlf:
E-mail: man_united_thorsen@hotmail.com
Mobil: 21969889
Ulrik Lindkvist
Pige U8 Træner, Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: ullefar31@youmail.dk
Mobil: 25600031
Chr. Yde
Pige U8 Træner, Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: yde79@hotmail.com
Mobil: 60183437
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber