Aktivitetskalender
<september 2018>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Hjerm FIF
Hjerm FIF
Adresse:
Hjerm FIF
Vester Hovedgade 34. c/o Bjerregårdsparken 64
7560 Hjerm
Tlf. 21276650
Hjemmeside:
http://www.hjerm-fif.dk/index.php?id=20
Stiftet:
16. august 1948
Beskrivelse:
Hjerm FIF fodbold blev stiftet 16-8-48 og er en underafdeling af Hjerm FIF fra og med 5-11-84. Hjerm FIF består af 13 underafdelinger som spænder lige fra gymnastik, håndbold, volleyball, klatreklub, eSport m.m. Fodboldafdelingen havde i 2008 15 hold med i forskellige turneringer lige fra U5 til oldboys. Der er i dag ca. 75 medlemmer af fodboldafdelingen.
Ledere og trænere:
Peder Burkarl
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Bestyrelse
Tlf: 51 21 32 09
E-mail: burkarl@gmail.com
Mobil:
Pia Stig Kristensen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Bestyrelse, Sponsorudvalg
Tlf:
E-mail: pskristensen@gmail.com
Mobil: 26644480
Birthe Lystlund
FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Seniorudvalg
Tlf:
E-mail: Birthe@lystlund-steenberg.dk
Mobil: 21276650
Claus Lind
Bestyrelse, Herre U6 Træner, Kampfordeler, Holdleder
Tlf:
E-mail: Clauslind8@hotmail.com
Mobil: 20715810
Kim M. Møller
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: km.moeller@hotmail.com
Mobil: 22130322
Martin Sørensen
Herre U10 Træner, Herre U11 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: fodbold@hjerm-fif.dk
Mobil: 29277973
Henrik Visti Kristensen
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: hvkristensen74@gmail.com
Mobil: 22844629
Lars Ulrik Jensen
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: lars@ulrik-jensen.dk
Mobil: 20716553
René E. Mortensen
Holdleder
Tlf:
E-mail: fodbold@hjerm-fif.dk
Mobil: 29291698
Ann Dorow Nørbygaard
Kasserer
Tlf:
E-mail: ann@parsberg-dorow.dk
Mobil: 26378510
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber