Aktivitetskalender
<juli 2019>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Hurup IF
Hurup IF
Adresse:
Hurup IF
idrætsvej 5
7760 Hurup Thy
Tlf. 23354156
Hjemmeside:
http://www.hurupif.dk/
Stiftet:
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Dorte Overgaard Eriksen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Kasserer
Tlf:
E-mail: dorte@aage-pedersen.dk
Mobil: 23354156
Linda Dissing Riis
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant
Tlf:
E-mail: thyboen@get2net.dk
Mobil: 26282597
Torben Gregersen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: tg@hurupif.dk
Mobil: 23720719
Rasmus Thing
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: rt@hurupif.dk
Mobil:
Anne Hansen
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: aoh@hurupif.dk
Mobil:
Niels Andersen
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: nva@youmail.dk
Mobil: 21733481
Karsten Koldtoft
Herre U7 Træner, Pige U7 Træner
Tlf: 20702967
E-mail: k.koldtoft@gmail.com
Mobil:
Jonas Bojesen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: bojesen04@me.com
Mobil:
Dennis Danielsen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: dennisdanielsen@hotmail.com
Mobil: 60519112
Thomas Korsgaard
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: kampfakta@hotmail.com
Mobil: 27200321
Ricko Bjerregaard
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: bjerregaard88@hotmail.com
Mobil: 60151139
Karina Nielsen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: k.koldtoft@gmail.com
Mobil: 20722710
Mads Møller
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: Fodbold_Mads@hotmail.com
Mobil: 29609848
Carsten Sørensen
Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: smedsorensen@gmail.com
Mobil: 40216667
Anders Galsgaard
Herre U15 Træner, Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: andersgalsgaard@hotmail.com
Mobil: 30452699
Ebbe Ingemann
Herre U15 Træner, Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: ebbe-ingemann@live.dk
Mobil: 51446791
Birger Lyngs
Kampfordeler
Tlf:
E-mail: 5xlyngs@os.dk
Mobil: 28900011
Jonas Jespersen
Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: jonasjespersen1983@hotmail.com
Mobil: 28748049
Flemming Vangsgaard
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: thing@adslhome.dk
Mobil: 24227894
Brian Spetzler
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: brian@kram.dk
Mobil: 20921830
Simone Futtrup
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: simone.futtrup@hotmail.dk
Mobil: 24770488
Helene Hansen
Pige U13 Træner, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner
Tlf:
E-mail: helenehansen-hh@hotmail.com
Mobil: 24666223
Anne Cecilie Hunskjær
Pige U13 Træner, Pige U14 Træner, Pige U15 Træner
Tlf: 26195861
E-mail: anneb_1996@hotmail.com
Mobil:
Malan-Malene Danielsen
Herre U5 Træner, Pige U5 Træner
Tlf:
E-mail: malanmalene@hotmail.com
Mobil: 25342080
Kresten Poulsen
Dame Senior træner
Tlf:
E-mail: kresten@poulsen.mail.dk
Mobil: 27810417
Spillere:
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber