Aktivitetskalender
<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Idom-Råsted IF
Idom-Råsted IF
Adresse:
Idom-Råsted IF
7500 Holstebro
Tlf. 97485115
Hjemmeside:
www.idom-raasted.dk
Stiftet:
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Kim Maan
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: kimmaan@hotmail.com
Mobil: 24 25 23 48
Flemming Lind
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant
Tlf:
E-mail: muffoglind@gmail.com
Mobil:
Martin Hansen
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: mh40719311@gmail.com
Mobil: 40 71 93 11
John Olsen
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: john@teslo.dk
Mobil: 21 68 90 78
Christian Kirkeby
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner
Tlf:
E-mail: kirkeby.christian@gmail.com
Mobil: 24 43 18 27
Thomas Sivertsen
Herre U7 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: thomas.sivertsen@altiboxmail.dk
Mobil: 20 10 19 53
Bo Brandsborg
Herre U7 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: bobrandsborg@hotmail.com
Mobil: 20 71 58 30
Petur Av Kak
Herre U7 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: peturavkak@gmail.com
Mobil: 24 90 18 36
Jeppe Toft
Herre U7 Træner, Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: jeppe1985@hotmail.com
Mobil: 61 72 62 65
Michael Jørgensen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: tristan2101@gmail.com
Mobil: 40 17 34 73
Ole Ruddi
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: oleruddi@msn.com
Mobil: 21 29 73 79
Karsten Kristensen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: karsten.kristensen@grin.dk
Mobil: 40 96 02 78
Daniel Dybdal
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: DDY@frellsen.dk
Mobil: 25 28 19 12
Thomas Hessellund
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: thomas_hessellund@hotmail.com
Mobil: 20 66 47 70
Bo Madsen
Herre U11 Træner, Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: bandittenbo@hotmail.com
Mobil: 30 42 29 59
Claus Straarup
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: cs.straarup@gmail.com
Mobil: 51 74 98 29
Dennis Thalund
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: dbt@avn.dk
Mobil: 20 56 23 82
Svend Erik Ramsgaard
Herre U16 Træner, Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: Sven.Erik.Ramsgaard@gmail.com
Mobil: 61 54 41 82
Pernille Kristensen
Pige U8 Træner, Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: pernille.kristensen@grin.dk
Mobil: 40 96 26 98
John Thomsen
Pige U10 Træner, Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: jt@energivvs.dk
Mobil: 22 34 00 85
Lars Holmstrøm
Pige U10 Træner, Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: ltholmstrom@mail.dk
Mobil: 41 26 07 83
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber