Aktivitetskalender
<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner RØDDERNE:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Ikast KFUM
Ikast KFUM
Adresse:
Ikast KFUM
Irisparken 5
7430 Ikast
Tlf. 97 15 45 28
Hjemmeside:
http://www.IKASTKFUMFODBOLD.BLOGSPOT.COM
Stiftet:
20. marts 1970
Beskrivelse:
Fodboldklub Ikast KFUM Fodbold
Ledere og trænere:
Gert Hansen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Medlem FCM Klubsamarbejdet Fodboldudvalg, Medlem FCM Klubsamarbejdet Områdeudvalg
Tlf:
E-mail: HCL14@youmail.dk
Mobil: 26305553
Nikolaj Rytter Dahl
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Ungdomsudvalg, Herre U6 Træner, Pige U8 Træner
Tlf: 20463799
E-mail: nikolaj.r.jensen@skolekom.dk
Mobil: 20463799
Lars Sternberg
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Bestyrelse
Tlf:
E-mail: ls@arkitec.dk
Mobil: 41282010
Marianne Rossen
Bestyrelse, Pige U13 Træner, Dame Senior træner
Tlf: 61300696
E-mail: pedros@webspeed.dk
Mobil: 61300696
Henrik Skjærbæk jensen
Bestyrelse
Tlf: 97252723
E-mail: hen_rik@sol.dk
Mobil:
Morten Ravn
Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: morten@raven.dk
Mobil: 25600712
Kenn Laursen (formand)
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: kennlaursen@gmail.com
Mobil: 60185735
Bjørn Pedersen (næstformand)
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: bp50557@gmail.com
Mobil: 20778224
bent Østergaard (kantine)
Bestyrelse, Holdleder, Dame Senior træner
Tlf:
E-mail: bentvaldemar@live.dk
Mobil: 24656062
Rina Minke
Ungdomsudvalg, Pige U13 Træner, Holdleder
Tlf:
E-mail: rina.minke@mvb.net
Mobil: 25122902
Martin Pedersen
Ungdomsudvalg, Herre U11 Træner
Tlf: 40665439
E-mail: martin.pedersen@dk.dsv.com
Mobil: 40665439
Jacob Thor
Herre U8 Træner
Tlf: 29830105
E-mail: jit123491@gmail.com
Mobil: 29830105
Steffen Agerskov
Herre U8 Træner
Tlf: 21294986
E-mail: steffen_agerskov@hotmail.com
Mobil: 21294986
Bjarne Jeppesen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: olenielsen70@gmail.com
Mobil:
Ole Nielsen
Herre U9 Træner
Tlf: 20416166
E-mail: olenielsen70@gmail.com
Mobil: 20416166
Michael Andersen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: andersen_michael@hotmail.com
Mobil:
Peer Bredtoft
Herre U12 Træner
Tlf: 22866409
E-mail: bredtoft@altiboxmail.dk
Mobil: 22866409
Tommy Pedersen
Herre U12 Træner
Tlf: 25561130
E-mail: tommykok2@gmail.com
Mobil: 25561130
Marcello Naghdeh
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: naghdeh@live.dk
Mobil:
Martin Jungbloot(1.hold)
Senior Træner
Tlf: 30552492
E-mail: martin.jungbloot@bestseller.com
Mobil: 30552492
Michael Kristensen(2.hold)
Senior Træner
Tlf: 20820585
E-mail: jacker75@hotmail.com
Mobil: 20820585
Jacob Lassesen(3.hold)
Senior Træner
Tlf:
E-mail: jacoblassesen@gmail.com
Mobil:
Kurt Lauridsen
Kampfordeler
Tlf: 97156342
E-mail: Ikast.kfum.fodbold@altiboxmail.dk
Mobil:
Morten Hyldgaard
Pige U8 Træner
Tlf: 52538687
E-mail: mhyldgaard@live.dk
Mobil: 52538687
Mette Bundgaard
Pige U9 Træner, Holdleder
Tlf: 22963040
E-mail: mb@timeconsult.dk
Mobil: 22963040
Søren Kristensen
Pige U11 Træner
Tlf: 25529278
E-mail: sk@soren-k.dk
Mobil: 25529278
Christian Kemph
Pige U11 Træner
Tlf: 22727329
E-mail: christian.kemph@gmail.com
Mobil: 22727329
Louise Harder
Pige U13 Træner, Pige U18 Træner
Tlf: 28767230
E-mail: louisehardermosegaardharder@gmail.com
Mobil: 28767230
Kim Hansen
Pige U15 Træner
Tlf: 24202454
E-mail: kim.steen.hansen@vionfood.com
Mobil: 24202454
Camilla Knudsen
Pige U18 Træner
Tlf:
E-mail: camilla_fk@hotmail.com
Mobil:
Annie Harder
Holdleder
Tlf: 61339319
E-mail: annie.harder@hotmail.com
Mobil: 61339319
Lene Hansen
Holdleder
Tlf:
E-mail: LH@isi.dk
Mobil: 28936123
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber