Aktivitetskalender
<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Koldby-Hørdum IF
Koldby-Hørdum IF
Adresse:
Koldby-Hørdum IF
Odinsvej 17, Koldby
7752 Snedsted
Tlf. 97936660
Hjemmeside:
http://www.khif1904.dk/
Stiftet:
30. maj 1904
Beskrivelse:
Kommer snart
Ledere og trænere:
Bo Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Medlem FCM Klubsamarbejdet Områdeudvalg, FCM Teknikmærkeambassadør
Tlf:
E-mail: algade15@altiboxmail.dk
Mobil: 21 25 60 47
Susanne Reinbach Nielsen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant
Tlf: 53376047
E-mail: reinbach52@gmail.com
Mobil: 53376047
Morten Smed
Bestyrelse, Herre U15 Træner, Seniorudvalg, Pige U9 Træner
Tlf: 97936440
E-mail: fam.smed@altiboxmail.dk
Mobil: 21308697
Klaus Gade
Bestyrelse, Sponsorudvalg
Tlf: 97936660
E-mail: kg@khif1904.dk
Mobil: 24282982
Bente Yde
Bestyrelse
Tlf: 97936496
E-mail: finnyde@mail.tele.dk
Mobil: 30296496
Ib Jensen
Ungdomsudvalg, Herre U12 Træner, Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: Bs_jensen@ofir.dk
Mobil: 50732710
Finn Yde
Ungdomsudvalg
Tlf: 97936496
E-mail: Finnyde@mail.tele.dk
Mobil: 28259361
Jesper Elkjær
Ungdomsudvalg, Pige U11 Træner
Tlf: 97935444
E-mail: je@khif1904.dk
Mobil: 61750821
Pia Andersen
Herre U7 Træner, Herre U8 Træner, Pige U7 Træner, Pige U8 Træner
Tlf: 97936900
E-mail: Pia.lindberg@ofir.dk
Mobil: 30116930
Kristina Højbak
Herre U8 Træner, Pige U8 Træner
Tlf:
E-mail: kristinahojbak@gmail.com
Mobil:
Olaf Bangsgaard
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: olaf@privat.dk
Mobil: 20936579
Palle Nielsen
Senior Træner
Tlf: 97936196
E-mail: Odinsvej30@webspeed.dk
Mobil:
Elo Nyholm Hansen
Senior Træner
Tlf:
E-mail: nyholmhansen@pc.dk
Mobil: 22536926
Carl V. Møller
Senior Træner, Seniorudvalg
Tlf: 97936264
E-mail: cvm@mail.dk
Mobil: 31909264
Mads Johansen
Kampfordeler
Tlf: 97935005
E-mail: mads@khif1904.dk
Mobil: 25309005
Laurits Gade
Seniorudvalg
Tlf: 97936608
E-mail: 97936608@mail.dk
Mobil: 20426608
Keld Lauridsen
Sponsorudvalg
Tlf:
E-mail: Keld_L@post10.tele.dk
Mobil: 21291590
Ole Gade
Pige U10 Træner
Tlf:
E-mail: og@tct.dk
Mobil: 40702549
Bente Bangsgaard
Tlf: 97935173
E-mail: Bente-bangsgaard@pc.dk
Mobil: 20915173
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber