Aktivitetskalender
<september 2019>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Mejrup GU
Mejrup GU
Adresse:
Mejrup GU
elkjærvej 26
7500 holstebro
Tlf. 40173367
Hjemmeside:
http://www.mejrup-fodbold.dk
Stiftet:
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Michael Nørgaard
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: michael.noergaard@wuerth.dk
Mobil: 40 17 33 67
Vibeke Ørskov Christensen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Ungdomsudvalg, Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: vibb@image.dk
Mobil: 51 38 88 87
Michael Nørgaard
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant
Tlf:
E-mail: michael.noergaard@wuerth.dk
Mobil: 40173367
Casper Bach Christensen
Bestyrelse, Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: casperbachchristensen@gmail.com
Mobil: 51212672
Mette Littau Kjeldsen
Bestyrelse, Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: littaukjeldsen@mail.dk
Mobil: 21 73 23 27
Torben Baunbæk
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: torben@baunbaek.dk
Mobil: 20 33 14 38
Ivan Simonsen
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: ivan.simonsen@gmail.com
Mobil: 29 20 76 15
Michael Bjerre Drost
Herre U7 Træner
Tlf:
E-mail: drost1808@yahoo.dk
Mobil:
Peter Svendsen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: peter_svendsen@post.tele.dk
Mobil: 61 20 69 15
Lars Peter Nordensgård
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: larspnordensgaard@icloud.com
Mobil:
Allan Lauridsen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: a_lauridsen@hotmail.com
Mobil: 27 90 35 10
Bruno Jensen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: majlundjepsen@gmail.com
Mobil: 29 91 84 89
Søren Larsen Brødbæk
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: brodbak@gmail.com
Mobil: 25 37 57 70
Carsten Egede Frost
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: kobberupvej4@gmail.com
Mobil: 29 70 85 89
Brian Ørts
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: brian.orts@arlafoods.com
Mobil: 72 28 30 24
Heino Olesen
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: heinoolesen@gmail.com
Mobil: 27 52 00 72
Henrik Væring
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: hjense5@hotmail.com
Mobil: 51 21 33 85
Jesper Smedsgaard
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: smedsgaard83@gmail.com
Mobil: 22 95 78 69
Kim Sørensen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: jogk@mail.dk
Mobil: 21 27 71 24
Lars Due
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: aldue@hotmail.dk
Mobil: 29 25 44 36
Lars Peter Nordensgaard
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: larspnordensgaard@icloud.com
Mobil: 31 77 11 59
Peter Gade
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: gadewang@gmail.com
Mobil: 22 76 74 25
Michael Vith Hansen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: mvh@eamv.dk
Mobil: 51 74 96 94
Dan Funk Johannessen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: dan.funk.10@gmail.com
Mobil: 20 71 30 38
Brian K. Hansen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: bkh10@hotmail.com
Mobil: 61 22 93 62
Casper Nielsen
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: nielsencasper1@hotmail.com
Mobil: 24 46 47 29
Abdallah Maanaki
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: abdallahmaanaki@live.dk
Mobil: 22 58 07 45
Hussein Hemadi
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: hussein_hemadi@live.dk
Mobil: 28 68 66 39
Henrik Nørskov Pedersen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: frchnp@gmail.com
Mobil: 40 80 99 92
Anders Smedsgaard
Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: anders.smedsgaard@gmail.com
Mobil: 22 53 11 57
Berit Hougaard
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: berit@fruh.dk
Mobil: 22 82 93 33
Jan Carlsen
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: jan.breinholt.carlsen@gmail.com
Mobil: 60 93 91 49
Mads Bach
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: madsvbach@gmail.com
Mobil: 51 51 11 86
Karsten Holmgaard
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: karsten@holmgaard.info
Mobil: 20 98 44 84
Michael Leth
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: ml@lethco.dk
Mobil: 53 63 36 46
Rasmus Byskov Nielsen
Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: byskovnielsen@hotmail.com
Mobil: 51 48 98 45
Dorte Bjerregaard Christensen
Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: dorte123456@gmail.com
Mobil: 42 14 16 19
Carina Storgaard
Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: csc.orion@gmail.com
Mobil: 25 12 10 38
Jette Lauridsen
Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: mail4jette@yahoo.dk
Mobil: 51 22 39 52
Martin Lund Lauridsen
Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: struervej120@gmail.com
Mobil:
Michael Bang
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: idom_bang@hotmail.com
Mobil: 24 42 08 47
Lars Kjærgaard
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: lm.kjaergaard@mail.dk
Mobil: 23 60 27 94
Malou Kragelund
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: malukragelund@gmail.com
Mobil: 26 37 82 07
Laila Barbesgård
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: loneoglaila@youmail.dk
Mobil: 51 94 16 21
Jesper Markussen
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: skaa@bergske.dk
Mobil: 25 45 69 21
Thomas Thomasberg
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: tt@randersfc.dk
Mobil: 23 11 74 41
Vibeke Helms
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: vihehal@hotmail.com
Mobil: 30 48 14 44
Rico Kristensen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: ricokristensen@gmail.com
Mobil: 21 66 63 37
Pia Madsen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: piafleng71@gmail.com
Mobil: 23 98 83 99
Jan Hansen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: bibiogjan@hotmail.com
Mobil: 29 40 45 95
Henrik Skov Nielsen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: lotte.henrik.nielsen@gmail.com
Mobil: 20 65 25 93
Bjarne Hastrup
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: hastrup71@gmail.com
Mobil: 30 30 28 93
Andreas Weisberg
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: andreas.n.weisberg@gmail.com
Mobil: 52 39 21 99
Philip Blom
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: philip_blom@hotmail.com
Mobil: 29 99 19 10
Spillere:
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber