Aktivitetskalender
<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Talentpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Mejrup GU
Mejrup GU
Adresse:
Mejrup GU
elkjærvej 26
7500 holstebro
Tlf. 40173367
Hjemmeside:
http://www.mejrup-fodbold.dk
Stiftet:
Beskrivelse:
Ledere og trænere:
Michael Nørgaard
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant
Tlf:
E-mail: michael.noergaard@wuerth.dk
Mobil: 40173367
Mette Littau Kjeldsen
Bestyrelse, Herre U5 Træner
Tlf:
E-mail: littaukjeldsen@mail.dk
Mobil: 21 73 23 27
Dorthe Baunbæk
Bestyrelse
Tlf:
E-mail: dorthe@baunbaek.dk
Mobil:
Michael Nørgaard
Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: michael.noergaard@wuerth.dk
Mobil: 40 17 33 67
Casper Bach Christensen
Ungdomsudvalg, Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: casperbachchristensen@gmail.com
Mobil: 51212672
Helle Hastrup
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: helle.hastrup@holstebro.dk
Mobil: 61 71 20 56
Henriette G. Bæk
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: henriettegbaek@gmail.com
Mobil: 41 42 78 94
Paul Simonsen
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: paulthestrups@gmail.com
Mobil: 50 99 18 20
Torben Baunbæk
Ungdomsudvalg
Tlf:
E-mail: torben@baunbaek.dk
Mobil: 20 33 14 38
Vibeke Ørskov Christensen
Ungdomsudvalg, Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: vibb@image.dk
Mobil: 51 38 88 87
Allan Lauridsen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: a_lauridsen@hotmail.com
Mobil: 27 90 35 10
Bruno Jensen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: majlundjepsen@gmail.com
Mobil: 29 91 84 89
Dorthe Fjordside
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: jakob.dorthe@mail.dk
Mobil: 21 48 98 54
Ivan Simonsen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: ivan.simonsen@gmail.com
Mobil: 29 20 76 15
Søren Larsen Brødbæk
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: brodbak@gmail.com
Mobil: 25 37 57 70
Peter Svendsen
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: peter_svendsen@post.tele.dk
Mobil: 61 20 69 15
Henrik Væring
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: hjense5@hotmail.com
Mobil: 51 21 33 85
Heino Olesen
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: heinoolesen@gmail.com
Mobil: 27 52 00 72
Carsten Egede Frost
Herre U9 Træner
Tlf:
E-mail: kobberupvej4@gmail.com
Mobil: 29 70 85 89
Jesper Smedsgaard
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: smedsgaard83@gmail.com
Mobil: 22 95 78 69
Kim Sørensen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: jogk@mail.dk
Mobil: 21 27 71 24
Uffe K. Bjerre
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: ukbjerre@hotmail.com
Mobil: 25 47 53 07
Jacob Vestergaard
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: ja.vest@hotmail.com
Mobil: 24 84 81 86
Brian Ørts
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: brian.orts@arlafoods.com
Mobil: 72 28 30 24
Lars Due
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: aldue@hotmail.dk
Mobil: 29 25 44 36
Lars Peter Nordensgaard
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: larspnordensgaard@icloud.com
Mobil: 31 77 11 59
Peter Gade
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: gadewang@gmail.com
Mobil: 22 76 74 25
Michael Vith Hansen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: mvh@eamv.dk
Mobil: 51 74 96 94
Brian K. Hansen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: bkh10@hotmail.com
Mobil: 61 22 93 62
Dan Funk Johannessen
Herre U13 Træner
Tlf:
E-mail: dan.funk.10@gmail.com
Mobil: 20 71 30 38
Casper Nielsen
Herre U14 Træner
Tlf:
E-mail: nielsencasper1@hotmail.com
Mobil: 24 46 47 29
Henrik Nørskov Pedersen
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: frchnp@gmail.com
Mobil: 40 80 99 92
Hussein Hemadi
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: hussein_hemadi@live.dk
Mobil: 28 68 66 39
Abdallah Maanaki
Herre U15 Træner
Tlf:
E-mail: abdallahmaanaki@live.dk
Mobil: 22 58 07 45
Anders Smedsgaard
Herre U16 Træner
Tlf:
E-mail: anders.smedsgaard@gmail.com
Mobil: 22 53 11 57
Berit Hougaard
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: berit@fruh.dk
Mobil: 22 82 93 33
Jan Carlsen
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: jan.breinholt.carlsen@gmail.com
Mobil: 60 93 91 49
Michael Leth
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: ml@lethco.dk
Mobil: 53 63 36 46
Mads Bach
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: madsvbach@gmail.com
Mobil: 51 51 11 86
Karsten Holmgaard
Herre U17 Træner
Tlf:
E-mail: karsten@holmgaard.info
Mobil: 20 98 44 84
Rasmus Byskov Nielsen
Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: byskovnielsen@hotmail.com
Mobil: 51 48 98 45
Dorte Bjerregaard Christensen
Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: dorte123456@gmail.com
Mobil: 42 14 16 19
Jette Lauridsen
Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: mail4jette@yahoo.dk
Mobil: 51 22 39 52
Carina Storgaard
Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: csc.orion@gmail.com
Mobil: 25 12 10 38
Martin Lund Lauridsen
Pige U9 Træner
Tlf:
E-mail: struervej120@gmail.com
Mobil:
Michael Bang
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: idom_bang@hotmail.com
Mobil: 24 42 08 47
Lars Kjærgaard
Pige U11 Træner
Tlf:
E-mail: lm.kjaergaard@mail.dk
Mobil: 23 60 27 94
Malou Kragelund
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: malukragelund@gmail.com
Mobil: 26 37 82 07
Jesper Markussen
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: skaa@bergske.dk
Mobil: 25 45 69 21
Laila Barbesgård
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: loneoglaila@youmail.dk
Mobil: 51 94 16 21
Thomas Thomasberg
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: tt@randersfc.dk
Mobil: 23 11 74 41
Vibeke Helms
Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: vihehal@hotmail.com
Mobil: 30 48 14 44
Rico Kristensen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: ricokristensen@gmail.com
Mobil: 21 66 63 37
Pia Madsen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: piafleng71@gmail.com
Mobil: 23 98 83 99
Bjarne Hastrup
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: hastrup71@gmail.com
Mobil: 30 30 28 93
Jan Hansen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: bibiogjan@hotmail.com
Mobil: 29 40 45 95
Henrik Skov Nielsen
Pige U13 Træner
Tlf:
E-mail: lotte.henrik.nielsen@gmail.com
Mobil: 20 65 25 93
Andreas Weisberg
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: andreas.n.weisberg@gmail.com
Mobil: 52 39 21 99
Philip Blom
Pige U14 Træner, Pige U15 Træner, Pige U16 Træner
Tlf:
E-mail: philip_blom@hotmail.com
Mobil: 29 99 19 10
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber