Aktivitetskalender
<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Kommende aktiviteter
Alle kommende aktiviteter
Sponsorer - Fodbold
Tøjpartner:
Sponsorer - Håndbold
Talentpartner:
Nyhedsbrev
Tilmeld dig til FCM Klubsamarbejdets nyhedsbrev ved at indtaste din email adresse herunder
FCM Klubsamarbejdet
Ønsker din klub at blive en del af FCM Klubsamarbejdet, så udfyld ansøgningsskemaet.

Udfyld ansøgningsskema
Klub-login
Brugernavn:  
Adgangskode:  
Glemt password?
Nr. Felding GIF
Nr. Felding GIF
Adresse:
Nr. Felding GIF
Idrætsvej 30 Nr. Felding
7500 Holstebro
Tlf. 40962698
Hjemmeside:
http://bricksite.com/nrfelding/fodbold
Stiftet:
Beskrivelse:
Nr. Felding GIF er en lille breddeklub lidt syd for Holstebro. Klubben har ca. 70-80 ungdomsspillere heraf ca 20 pigespillere. Der spilles op til U13
Ledere og trænere:
Pernille Kristensen
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, FCM Teknikmærkeambassadør, Sponsorudvalg, Pige U9 Træner, Pige U10 Træner, Pige U11 Træner, Pige U12 Træner, Dame Senior træner
Tlf: 40962698
E-mail: pernille.kristensen@grin.dk
Mobil:
Claus Straarup
FCM Klubsamarbejdet repræsentant, Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U13 Træner
Tlf: 51749829
E-mail: cs.straarup@gmail.com
Mobil:
Mogens Kirkegaard
Bestyrelse, Herre U7 Træner, Kasserer
Tlf: 26902698
E-mail: mogenskristian@gmail.com
Mobil:
Karsten Kristensen
Ungdomsudvalg
Tlf: 40960278
E-mail: karsten.kristensen@grin.dk
Mobil:
Kristian Krabbe
Herre U6 Træner, Pige U6 Træner, Herre U5 Træner, Pige U5 Træner
Tlf:
E-mail: Kristiankrabbe81@hotmail.com
Mobil: 20766686
Bo Brandsborg
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: bobrandsborg@hotmail.com
Mobil:
Steven Brandstrup
Herre U8 Træner
Tlf:
E-mail: stevenbrandstrup@hotmail.com
Mobil:
Thomas Sivertsen
Herre U8 Træner
Tlf: 20101953
E-mail: tsivert@post.tele.dk
Mobil:
Jesper Byrialsen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: jesperbyrialsen2@gmail.com
Mobil:
Filip Edison Mogensen
Herre U10 Træner
Tlf:
E-mail: filip.edison@gmail.com
Mobil:
Dennis Barslund Thalund
Herre U10 Træner
Tlf: 20562383
E-mail: dbt@avn.dk
Mobil:
Flemming Lind
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: f.lind@hessel.dk
Mobil:
Thomas Salquist
Herre U11 Træner
Tlf:
E-mail: tsalquist@altiboxmail.dk
Mobil:
Bo Madsen
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: bandittenbo@hotmail.com
Mobil:
Thomas Hessellund
Herre U12 Træner
Tlf:
E-mail: Thomas_hessellund@hotmail.com
Mobil:
Henrik Sønderby
Senior Træner
Tlf: 21746660
E-mail: henriksonderby@get2net.dk
Mobil:
Svend Erik Kjeldsen
Kampfordeler
Tlf: 97410254
E-mail: kjeldsen@nrfelding.dk
Mobil:
Line Bech Pedersen
Pige U7 Træner
Tlf:
E-mail: linebj@sol.dk
Mobil:
Charlotte Tejlmand
Pige U9 Træner, Pige U10 Træner, Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: charlottetejlmand@hotmail.com
Mobil:
Lars Holmstrøm
Pige U11 Træner, Pige U12 Træner
Tlf:
E-mail: Ltholmstrom@mail.dk
Mobil:
Bo Madsen
Pige U14 Træner
Tlf:
E-mail: bandittenbo@hotmail.com
Mobil:
John Olsen
Træner
Tlf:
E-mail: john@teslo.dk
Mobil:
René Sørensen
Træner
Tlf:
E-mail: renes25@hotmail.com
Mobil:
Spillere:
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Du har ikke den nødvendige version af flash. Klik her for at hente den.
Samarbejdsklubber
Samarbejdsklubber